Artykuły do tagu: dom

Jubileusze piotrkowskich Domów Dziecka
Uroczyste świętowanie 35-lecia Domu Dziecka oraz pierwsze urodziny drugiej placówki, która powstała dzięki reorganizacji pieczy zastępczej w Piotrkowie odbyło się w piątek (14.06.2024) na ulicy Wysokiej. Na imprezie ośrodków wychowawczych nie zabrakło muzyki, zabawy, dmuchańców dla dzieci oraz pysznego jedzenia. Podopieczni wyrecytowali wiersze, czym wzbudzili oklaski zgromadzonych gości. Nie obyło się też bez chwili wzruszeń, gdy dyrektor placówki Danuta Malik otrzymała podziękowania od pracowników Domu Dziecka.
Wolontariusze z USA i Polski odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie
Już po raz drugi wolontariusze Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt zawitali do Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Była to okazja do nawiązania międzynarodowych przyjaźni, nauki języka angielskiego i wspólnej pracy na rzecz placówki i jej podopiecznych. Przy pracach pomagał poseł Adrian Witczak, związany z fundacją Proem - organizatorem festiwalu. Gości z Polski i z za granicy, jak i sam Dom Dziecka oraz dzieci odwiedził również Juliusz Wiernicki, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Wygraj BON na darmowe badanie komputerowe stóp w PODOMED Centrum Zdrowej Stopy!
Jeśli masz problemy związane ze stopami, to ten konkurs jest dla Ciebie! PODOMED Centrum Zdrowej Stopy zaprasza do udziału w konkursie, gdzie możesz wygrać BON na darmowe badanie komputerowe stóp.
Na co zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu do kawy? Praktyczne wskazówki
Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki ulubionej kawy. Pijemy ją również za dnia, by nabrać energii podczas wykonywania codziennych obowiązków. Z filiżanką kawy relaksujemy się podczas czytania książki czy też oglądania ulubionego serialu. Gdy zapraszamy znajomych, filiżanka kawy towarzyszy nam również podczas spotkania. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem jest zakup ekspresu, dzięki któremu będziemy się cieszyć smaczną kawą zawsze, gdy będziemy mieć na to ochotę. A zatem na co zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu do kawy?
Sprzęt AGD do domu - czym się kierować przy wyborze pralki i zmywarki?
Szeroka gama modeli pralek i zmywarek na rynku sprawia, że często wybór tych odpowiednich na swój własny użytek stanowi spore wyzwanie. Biorąc pod uwagę sprzęt AGD do kuchni o różnych parametrach i zastosowanych technologiach, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kryteriów, aby inwestycja w omawiane urządzenia wpisała się idealnie w potrzeby i oczekiwania domowników. Na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki oraz zmywarki?
Poduszki dekoracyjne – must have w każdym domu
Wiele osób myśli, że poduszka dekoracyjna to mało istotny szczegół. Nic bardziej mylnego! Dzięki ozdobnym poduszkom możesz w prosty sposób odmienić wygląd każdego pokoju w swoim domu. Choć są one niewielkie, to wpływają na aranżację całego wnętrza. Przekonaj się, jaką ważną rolę odgrywają w pomieszczeniach.
Kolejny młody talent zakontraktowany
Oliwia Domagalska dołącza do zespołu Piotrcovii. Druga zawodniczka, która podpisała kontrakt z klubem jest 22-letnią utalentowaną rozgrywającą.
Trwa 7. edycja akcji „Ubrania od serca”. Dowiedz się jak możesz pomóc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych
Marki Vizir i Fairy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom ogłaszają kontynuację programu „Ubrania od Serca”. Dzięki niemu, każdy kupujący wybrane produkty pomagające utrzymać porządek w domu, przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.
Gabinet podologiczny Podomed Centrum Zdrowej Stopy świętuje zmianę lokalizacji
W sobotę (18.05.2024) oficjalnie został otwarty gabinet podologiczny PODOMED Centrum Zdrowej Stopy w zmienionej lokalizacji, oferując swoim pacjentom jeszcze lepsze warunki i wygodę. Nowy adres gabinetu to ulica Wolborska 7.
21.05.2024 10:15
Dni Radomska 2024
Zapraszamy do udziału w największej i najbardziej oczekiwanej imprezie plenerowej w naszym mieście – Dni Radomska 2024.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat