Advertisement

Artykuły do tagu: dom

29.05.2023 10:23
DNI RADOMSKA 2023
Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu na Dni Radomska – największej imprezy plenerowej w mieście. 3-4 czerwca, Park Solidarności (ul. Armii Krajowej) Jest to doskonała okazja do świetnej zabawy i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
Przedszkolaki zapraszają w podróż dookoła świata
„Świat stoi przed nami otworem” - to tytuł dnia otwartego, na który zaprasza Przedszkole Sióstr Dominikanek w Piotrkowie. W najbliższy wtorek przedszkolaki zabiorą wszystkich chętnych w podróż po różnych kontynentach. Start w siedzibie placówki o godz. 9:30.
Młoda kobieta odpowie za usiłowanie zabójstwa
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera. 33-latek trafił do szpitala. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
Fala fałszywych alarmów
Do wielu urzędów w kraju wysłano dzisiaj wiadomości o podłożeniu niebezpiecznych pakunków z gazem sarin. Takie wiadomości trafiły między innymi do Urzędu Miasta w Piotrkowie oraz biura poselskiego Anny Milczanowskiej i Urzędu Miasta w Radomsku.
Rury PEX - jakie mają właściwości i zastosowanie?
Rury PEX cieszą się coraz większą popularnością. Nie dzieje się tak bez powodu. To, co je wyróżnia to bowiem bardzo duża trwałość, odporność na działanie czynników chemicznych, a także elastyczność. Poza tym są łatwe i szybkie w montażu. Nie może zatem dziwić, że znajdują coraz szersze zastosowanie. Warto zatem wiedzieć dokładniej, jakie mają właściwości i gdzie są najczęściej wykorzystywane.
Nastolatki kradły perfumy
Dwie 16-latki zostały złapane na kradzieży w jednej z drogerii w Radomsku. Policjanci przypominają, że młodzi ludzie nie są bezkarni. Sąd rodzinny zadecyduje teraz o ich dalszym losie.
Otodom wyłonił najlepszych agentów i deweloperów w Polsce
Rynek nieruchomości doświadcza dynamicznych zmian, dlatego potrzeba prawdziwych autorytetów, które będą wyznaczać ich kierunki. W piątek 21 kwietnia zostali wyłonieni laureaci konkursu „Lider Nieruchomości Otodom 2022” - agencje nieruchomości i deweloperów, którzy świadczą najlepszej jakości usługi i poprzez profesjonalne podejście do obsługi klienta budują nowe standardy w branży.
Odkrywamy znane i nieznane - Kościół św. Marii Magdaleny w Radomsku
Jednym z zabytków Radomska, jest drewniany kościół z XVIII wieku. Wyjątkowo prezentuje się zarówno jego architektura zewnętrzna, ale także środek skrywa ciekawe i warte uwagi elementy. Dla wiernych najważniejsze są zwłaszcza dwa z nich - obraz patronki oraz znajdująca się tu od niespełna dwóch lat relikwia.
Okradł właściciela wynajmowanego mieszkania
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który ukradł sprzęt AGD z wynajmowanego mieszkania. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. Najbliższe lata może spędzić za kratkami.
Sezon komunijny rozpoczęty
W Piotrkowie rozpoczął się sezon komunijny. 3 maja, w uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej Sióstr Dominikanek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat