Artykuły do tagu: Strefa

Drugi dzień zabawy w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
Tysiące osób bawią się podczas drugiej odsłony Dni Gorzkowic. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będą Elektryczne Gitary, a imprezę zwieńczy pokaz laserów.
10.06.2022 14:46
Medale dla radiowców
W Mediatece 800-lecia w piątkowe popołudnie odbyła się uroczystość wręczenia Honorowych Medali Piotrkowa Trybunalskiego z okazji 30-lecia radia Strefa FM. Władze miasta wyróżniły najbardziej zasłużonych pracowników piotrkowskiej rozgłośni.
Rozdajemy nagrody na 30-lecie Strefy FM
W weekend czeka nas kolejna odsłona okrągłych urodzin radia Strefa FM. Z okazji trzydziestej rocznicy powstania piotrkowskiej rozgłośni podczas Dni Gorzkowic będzie można wygrać sportowy rower oraz wiele innych cennych nagród.
Maglują rzeczywistość już piętnaście lat
Zaczynali od pomysłu wprowadzenia do szkoły mundurków. Potem były tysiące tematów: politycznych, rozrywkowych i społecznych. Przemaglowali katastrofę smoleńską, epidemię, ruch antyszczepionkowy, a teraz wojnę na Ukrainie. Tematów jest bez liku, chętnych do dyskusji też, a i – mimo trudnej sytuacji na świecie – dobrego humoru nie brakuje. Robert Gala i Marcin Cecotka magazyn Magiel w radiu Strefa FM prowadzą już 15 lat, i obaj zapowiadają, że na tym nie koniec.
Malowali radiowców. Kto wygrał?
Konkurs plastyczny pn. "Radio STREFA FM oczami dziecka" rozstrzygnięty. Został on ogłoszony z okazji 30-lecia rozgłośni.
Tu Radio Piotrków na częstotliwości 70,1 MHz
Poniedziałek, 1 czerwca 1992 roku. Godzina 17.00. W niewielkim pomieszczeniu okazałej kamienicy przy alei 3 Maja 4 gromadzą się zaproszeni goście. Na ich twarzach wyczytać można zaciekawienie, ale i niedowierzanie.
Historia piotrkowskiego radia. To już prawie 30 lat
Czerwiec roku 1992. W Polsce ma miejsce słynna „noc teczek”, która kończy się odwołaniem rządu Jana Olszewskiego. Swoje protesty rozpoczyna Samoobrona Andrzeja Leppera. W Szwecji odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, sensacyjnie wygrane przez Danię. A w Piotrkowie startuje radio. Jedno z pierwszych prywatnych w naszym kraju.
Strefa Aktualnych Hitów po raz 4000!
Lista przebojów, która powstała 1 września 2006 roku nosiła na początku nazwę "Strefa Hitów". Kilkanaście lat później dodano człon "aktualnych". Już w czwartek (26 maja 2022) Wieczorna audycja Radia Strefa FM zostanie zaprezentowana słuchaczom po raz 4000!
Nowe miejsca w strefie płatnego parkowania
Przybyło miejsc postojowych w strefie płatnego parkowania w Piotrkowie. Do strefy zostały włączone nowe miejsca postojowe, które powstały przy ul. Rycerskiej.
Radni powiększyli strefę aktywności gospodarczej
Powiększenie Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, zmiany w budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz wyrażenie zgody na sprzedaż i dzierżawę nieruchomości - to uchwały, które podjęto podczas środowej (27.04.2022) sesji Rady Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat