30-lecie z gwiazdą. Wyjątkowy koncert na urodziny piotrkowskiego radia

Piątek, 26 sierpnia 20226
Moc atrakcji dla starszych i młodszych, radiowe niespodzianki i koncert zespołu Baranovski - tak zapowiada się "Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM" w Piotrkowie. Sam koncert będzie wyjątkowy, bo z okazji 30. urodzin lokalnego radia.
Fot. Baranovski/Facebook Fot. Baranovski/Facebook

"Pożegnanie lata" organizowane jest przez Miejski Ośrodek Kultury  Urząd Miasta i oczywiście radio Strefa FM Piotrków. Impreza odbędzie się w parku św. Jana Pawła II oraz w miejskim amfiteatrze. 

Pomysł koncertu na nasze XXX - lecie narodził się już kilka miesięcy przed urodzinami naszej stacji. Obchodziliśmy je 1 czerwca. Taki jubileusz zobowiązuje i chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego. Miał to być taki muzyczny prezent dla naszych słuchaczy. Wybór padł na Wojtka Baranowskiego. Ten wybór nie jest oczywiście przypadkowy. Jest to chłopak z naszego regionu, bardzo mocno związany z Piotrkowem oraz z naszą stacją - mówi Tomasz Stachaczyk, prezes i założyciel piotrkowskiego radia. 

Dzięki współpracy z wieloma instytucjami impreza na 30-lecie radia będzie nie tylko koncertem, ale całodniowym festynem. Już od godz. 10:00 w parku św. Jana Pawła II pojawi się strefa Jarmarku oraz food-trucków. Godzinę później rozpocznie się kulturalno-sportowa zabawa. Będzie wiele atrakcji zarówno dla starszych, jak i młodszych.

 

W programie znajdzie się m.in. turniej badmintona, pokazy aikido, zabawy i konkursy dla dzieci, gry RPG, podstawowe konsultacje medyczne, znakowanie rowerów, pokazy służb mundurowych, symulator dachowania oraz wystawa starych i nowych samochodów. 

 

Od godziny 17:00 w amfiteatrze rozpocznie się "Strefa urodzin radia Strefa FM". Będą konkursy, gry i zabawy dla słuchaczy, występ zespołu Rail, a na koniec gwiazda wieczoru - zespół Baranovski. 

Serdecznie dziękuję prezydentowi miasta, wszystkim instytucjom i firmom bez pomocy których nie moglibyśmy zorganizować tak dużej imprezy. Podziękowania dla Miejskiego Ośrodka Kultury, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Mediateki 800-lecia, Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego, policji, straży pożarnej, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, klubu Aikido Aikikai, stowarzyszenia Help PT, pasjonatów motoryzacji oraz Jednostki Strzeleckiej 1031 z Piotrkowa. Dziękuję także wszystkim firmom, które wsparły naszą inicjatywę - dziękuje Tomasz Stachaczyk. 

 

Już dziś zapraszamy do zarezerwowania sobie czasu na 3 września i wspólnej zabawy z radiem Strefa FM.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

6

5


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Holiday ~Holiday (Gość)26.08.2022 15:58

Super. Dobrze, że EP zaprasza prawdziwych artystów. Dla EPI tylko TV PiS i disco polo

74


gościni ~gościni (Gość)27.08.2022 16:41

super! Baranovski klasa!

31


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)27.08.2022 11:06

A wogole kogoś słuchasz czy gluchy jestes i masz zepsuty słuch.

11


Ot co ~Ot co (Gość)26.08.2022 16:08

Ani jednego, ani drugiego nie słucham, więc mam piękny weekend.

41


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat