Advertisement

Artykuły do tagu: SP10

Uczennice SP 10 biorą udział w
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie biorą udział w drugiej edycji konkursu "You Can Dance", który kierowany jest dla szkół podstawowych. Organizatorami są Telewizja Polska oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki.
Uczniowie założyli ogród deszczowy
W Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Próchnika 8 powstał ogród deszczowy. To w ramach warsztatów praktyczno-teoretycznych z zakresu przeciwdziałania suszy. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak walczyć z suszą. Własnoręcznie stworzyli też miejsce, które pomoże w zatrzymywaniu tak cennej w dzisiejszych czasach wody.
Uczniowie
Młodzi piotrkowianie oraz mieszkańcy regionu wspierają swoich rówieśników oraz ich rodziny w Ukrainie. W związku z tym w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowano "Dzień Solidarności z Ukrainą".
W SP nr 10 będzie klasa artystyczna
Szkoła Podstawowa nr 10 oraz Miejski Ośrodek Kultury podpisały porozumienie o współpracy. Dzięki niemu w „dziesiątce” powstanie klasa artystyczna. Pierwsze zajęcia odbędą się w połowie miesiąca w budynku MOK.
50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Rada Rodziców SP 10 zaprasza na festyn
Rada Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie wraz z nauczycielami, zapraszają na piknik szkolny, który odbędzie się 21 czerwca.
„Tolerujecie działania niezgodne z prawem!” - awantura o SP10
Radni Piotrkowa ponownie zajęli się sprawą Szkoły Podstawowej nr 10. Beata Zielonka – sekretarz tej szkoły żąda odwołania dyrektor placówki. W tej sprawie napisała nawet do Ministerstwa Sprawiedliwości.
Nie ma chętnych na budynek po SP nr 10
Nie ma chętnych na dzierżawę budynku po byłej Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Do magistratu nie wpłynęła ani jedna oferta.
Koniec procesu o mobbing w SP 10
Zakończył się proces o mobbing w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Sąd Okręgowy przyznał (31 marca), że Beata Zielonka - była sekretarz szkoły - poddawana była mobbingowi przez ówczesnego dyrektora i wicedyrektora szkoły. Wyrok jest prawomocny.
Sprawy o mobbing w “Dziesiątce” ciąg dalszy
Sąd II instancji odrzucił wnioski dowodowe zgłoszone w apelacji przez pełnomocników Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. To kolejny etap sprawy o mobbing, jaką SP 10 wytoczyła była sekretarz szkoły Beata Zielonka.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat