Artykuły do tagu: Rak

MOK zaprasza na Dzień Dziecka
Dzień Dziecka tuż-tuż! Pamiętają o tym doskonale pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zachęcają młodych mieszkańców miasta do spędzenia tego dnia właśnie przy alei 3 Maja 12.
II Ogólnopolska akcja
Już po raz kolejny członkinie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek Kamilki zorganizowały na naszym terenie z okazji Dnia Matki akcję „Badamy nie tylko mamy”.
Ciężarówka uderzyła w bariery
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na wiadukcie nad trasą S8 (węzeł Moszczenica). Ciężarówka uderzyła w bariery na pasie rozdziału.
Amazonki zapraszają na akcję „Badamy nie tylko mamy
Sposobów świętowania Dnia Matki jest mnóstwo. Co roku wiele osób zastanawia się, jak tego dnia docenić tę wyjątkową kobietę w swoim życiu. Federacja Stowarzyszeń Amazonki przekonuje, że najlepszym prezentem dla mamy jest troska o jej zdrowie. Dlatego już po raz drugi organizuje ogólnopolską akcję „Badamy nie tylko mamy". 25 maja w ponad 90 miastach Polski Amazonki będą edukować w zakresie profilaktyki raka piersi.
Do godziny 23.00 w sobotę dla zwiedzających otwarte będzie piotrkowskie muzeum. To wyjątkowa okazja do zwiedzenia piotrkowskiego Zamku Królewskiego. Wszystko to w ramach Nocy Muzeów 2024.
W weekend Noc Muzeów. Co będzie się działo na Zamku Królewskim?
Tym razem Noc Muzeów odbędzie się pod hasłem "W królewskim mieście Piotrkowie". W najbliższą sobotę (18.05.2024) od 16.00 do 23.00 na wszystkich uczestników czekać będą liczne atrakcje.
Pijany kierowca wjechał w garaż. Uszkodził
Przed sądem stanie 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który pomimo wypitego alkoholu postanowił prowadzić auto, nie zważając na to, jakie poważne zagrożenie stanowi na drodze. Kierujący volkswagenem prowadził pojazd mając w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.
Wielkie greckie praktyki zawodowe
Grupa 30 uczennic i uczniów z technikum w Szydłowie wyjechała na praktyki zawodowe do Grecji. Wyjazd ten jest konsekwencją realizacji projektu Programu ERASMUS + i finansowany jest w całości ze środków FERS. Pozyskana na ten cel kwota 73 490 euro (ok. 350 tys. złotych) oznacza, że młodzież uczy się i pracuje w przepięknych południowoeuropejskich okolicznościach przyrody całkowicie za darmo.
Bańkowe i kolorowe szaleństwo w Piotrkowie
Bańki mydlane, balony i kolorowe proszki były elementami dobrej zabawy, którą zorganizowano w niedzielne popołudnie na placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie. Ponadto najmłodsi mogli pobawić się z bohaterem animowanego serialu „Psi Patrol”.
Piotrkowianki wystąpiły z zespołem Enej
O tym jak dużą moc sprawczą mają media społecznościowe przekonały się niedawno pochodzące z Piotrkowa siostry Julia i Zuzanna Kafar. Pod materiałem młodych artystek na TikToku zareagował zespół Enej. Szybka wymiana komentarzy doprowadziła do wspólnego występu podczas koncertu tego zespołu w Krakowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat