Artykuły do tagu: Poszukiwania

Nurkowie przeczesywali jezioro Bugaj. Akcja poszukiwawcza strażaków w Piotrkowie [Aktualizacja]
Nurkowie oraz łódź ze specjalistycznym sprzętem przeszukiwała w czwartkowy wieczór piotrkowskie jezioro Bugaj. Według naszych informacji, służby zostały powiadomione o pozostawionym przy brzegu rowerze i odzieży.
Wjechał w kapliczkę i dachował. Nietrzeźwy 25-latek przyznał się do kierowania
Osobowy peugeot uderzył w przydrożną kapliczkę, niemal całkowicie ją niszcząc, po czym dachował. Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę w Radomsku. Osoba znajdująca się w pojeździe była kompletnie pijana, jednak nie było wiadomo, kto w momencie zdarzenia prowadził samochód. Podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do kierowania peugeotem.
Zaginął Emil Frań. Policja apeluje
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Emilem Franiem, urodzonym w 1977r., zamieszkałym w Piotrkowie.
Poszukiwania 87-latki zakończone. Kobieta nie żyje
Służby zakończyły poszukiwania 87-letniej kobiety, która zaginęła w lesie w okolicy miejscowości Łazy-Dąbrowa w gminie Sulejów. Niestety poszukiwana nie żyje. Ciało kobiety zostało odnalezione przez przypadkową osobę.
Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim
59-letni mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Tresta w powiecie tomaszowskim.
Policjanci odnaleźli nieletnich uciekinierów
Do piotrkowskiej policji wpłynęło zgłoszenie, że w godzinach porannych z terenu placówki opiekuńczo - wychowawczej oddalili się chłopcy w wieku 13 i 15 lat. Dzięki czujności dzielnicowych dwójka uciekinierów bezpiecznie wróciła do placówki.
Nadal trwają poszukiwania Edwarda Dajcza
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wciąż poszukują zaginionego Edwarda Dajcza. Mężczyzna mieszka w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatni raz widziany był 22 lipca 2023 roku, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z bliskimi.
Potrącił 16-latkę i odjechał. Teraz szuka go policja
Potrącił nastolatkę na pasach i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz kierowca jest poszukiwany przez policjantów. Funkcjonariusze szukają także świadków potrącenia 16-latki.
Sprzątali i szukali skarbów w ziemi
Na ziemi piotrkowskiej w weekend gościł wyjątkowy klub sportowy. Magnes Neodymowy - Detektor Metali to zrzeszenie zawodników, którzy zajmują się... sprzątaniem. Przy okazji tego porządkowania znajdują w ziemi wiele ciekawych rzeczy.
Zaginięcie - policja informuje jak działać
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zamieścili na swoich stronach instrukcje dotyczące tego, jak działać, gdy ktoś zaginie. Zaginięciu osoby towarzyszą silne emocje rodziny i osób jej najbliższych. Jeśli do tego dochodzi podejrzenie, że zdrowie i życie naszego bliskiego może być zagrożone, racjonalne myślenie i podejmowane działania mogą być zaburzone. O tym jak zgłosić zaginięcie i jak się do tego przygotować, by nie utrudnić a wesprzeć policyjne poszukiwania, przeczytacie poniżej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat