Artykuły do tagu: ON

Od dziesięciu lat tomaszowski Urząd Miasta nie dokonywał zmian w opłatach targowych pobieranych przez inkasentów na miejskich targowiskach. W tym czasie górne stawki opłat określane co roku przez Ministra Finansów wzrosły o ponad 30%.
Budowa sali gimnastycznej, kilku kilometrów kanalizacji oraz inwestycje drogowe - takie są plany gminy Grabica na 2012 rok.
Pełną parą idzie budowa dwóch galerii handlowych w Bełchatowie. Olimpia i Bawełnianka (bo o nich mowa) mają być oddane do użytku jeszcze w tym roku. Zapytaliśmy mieszkańców Bełchatowa czy w niewielkim mieście jest miejsce dla dwóch dużych galerii.
Policjanci z Piotrkowa prowadzą dochodzenie w sprawie licznych kradzieży. Podejrzany w okresie od stycznia 2009 roku do stycznia 2012 roku dokonał wielu przestępstw na terenie powiatu piotrkowskiego i sąsiednich powiatach naszego województwa.
Już w najbliższą niedzielę, 11 marca o godzinie 16:00 w piotrkowskim kościele farnym odbedzię się koncert orkiestry MILTON ACADEMY CHAMBER ORCHESTRA z Massachiusetts w USA. Organizatorem koncertu jest Łódzki Dom Kultury.
Region: Policjant przez telefon uratował życie dziecka
Błyskawiczna i fachowa pomoc policjanta uratowała półtorarocznego chłopca. Funkcjonariusz telefonicznie instruował rodziców, jak przywrócić oddech dziecku.
Konkurs piosenki, koncert grupy poetycko-muzycznej "Przeznaczenie" nagrody i jeszcze kilka innych atrakcji czeka na uczestników i gości Pierwszego Przeglądu Piosenki Dziecięcej połączonego z obchodami Dnia Kobiet.
Wypadek na autostradzie A1. 54-letni kierowca osobowego renault wypadł z drogi, uderzył w bariery energochłonne i dachował.
Jedna osoba rana w zderzeniu na skrzyżowaniu
Bełchatowscy policjanci zbadają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Grudnej (gmina Szczerców) na skrzyżowaniu krajowej "ósemki" z drogą wojewódzką numer 480.
Pod tym hasłem, jak co roku, przeprowadzony zostanie pierwszy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Już dziś organizatorzy zachęcają do zapisów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat