Artykuły do tagu: pożarnictwo

Tym uczniom pożary niestraszne!
W Szkole Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy (gm. Łęki Szlacheckie) odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W konkursie udział wzięło ośmioro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Trzepnicy.
Wolborskie muzeum ma nowy eksponat
Pożarnicze Centrum Historyczno-Edukacyjne Ziemi Łódzkiej w Wolborzu dzięki środkom unijnym wzbogaciło się o kolejny eksponat. Jest to zabytkowy wóz konny strażacki - sikawka ręczna.
Coś dla pasjonatów pożarnictwa
Na mapie wakacyjnych wycieczek po naszym regionie stanowi punkt obowiązkowy. Tylko tam możemy dowiedzieć się, jak gasiło się pożary 100 lat temu...
Pod tym hasłem, jak co roku, przeprowadzony zostanie pierwszy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Już dziś organizatorzy zachęcają do zapisów.
Gimnazjaliści testowani z pożarnictwa
Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. gen. S. Grota-Roweckiego w Tomawie już po raz szósty uczestniczyli w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (OTWP) pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat