Advertisement

Artykuły do tagu: Tomawa

Tragiczny koniec poszukiwań zaginionego mężczyzny
Poszukiwania zaginionego Mirosława Andersa zakończyły się w piątek przed południem. Niestety ich finał był tragiczny. Ciało 42-letniego mieszkańca gm. Łęki Szlacheckie zostało odnalezione na podmokłych terenach w pobliżu Tomawy.
100-lecie OSP Tomawa oraz Gminny Dzień Strażaka
18 czerwca odbędą się uroczystości związane z obchodami 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomawie w gm. Łęki Szlacheckie.
Rodzice uczniów uczęszczających do Gimnazjum w Tomawie (gmina Łęki Szlacheckie) oraz mieszkańcy tej miejscowości protestowali w poniedziałek przeciwko likwidacji tej szkoły.
Mieszkańcy Tomawy protestują w sprawie likwidacji gimnazjum
Mieszkańcy Tomawy i pobliskich miejscowości protestują, bo nie godzą się na likwidację tutejszego gimnazjum. Rada Gminy Łęki Szlacheckie podjęła uchwałę o sieci szkół, w ramach której na terenie samorządu pozostaną placówki oświatowe w Trzepnicy i Łękach Szlacheckich.
Mieszkańcy gminy Łęki Szlacheckie, ale nie tylko mogą zrobić coś dla ziemi – wystarczy zgasić światło na 5 minut w ramach akcji „Zgaś dla Ziemi”, którą 18 grudnia o godz. 18.00 organizuje Publiczne Gimnazjum w Tomawie. Akcja jest organizowana z okazji obchodów Międzynarodowego Roku Światła.
Gimnazjaliści testowani z pożarnictwa
Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. gen. S. Grota-Roweckiego w Tomawie już po raz szósty uczestniczyli w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (OTWP) pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat