Artykuły do tagu: Mzurki

Wypadek w Mzurkach. Kierowca dachował
Do zdarzenia doszło na dk 74, w środę, około godziny 10.00. 29-letnia bełchatowianka kierująca skodą octavią, zjechała z drogi i dachowała.
Mniej więcej do 23:00 potrwa festiwal muzyczny "Na swojską nutę" na błoniach Parku Podworskiego w Mzurkach (gm. Wola Krzysztoporska).
Festiwal
15 czerwca w Mzurkach między Piotrkowem a Bełchatowem odbędzie się Festiwal "Na swojską nutę". Wystąpią m.in.: słynny cygański zespół JAMARO DROM i MIKLOSZ DEKI CZUREJA - król czardasza z zespołem.
Tragedia na drodze. Zginął 52-latek
Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w poniedziałek około godz. 18 w Mzurkach w naszym powiecie. Na miejscu zginął rowerzysta.
Na tańce i pieśni do Mzurek
„Od młodszego do starszego, każdy zna coś ludowego” – pod takim hasłem w ubiegłą niedzielę (3 lipca) w Mzurkach (gmina Wola Krzysztoporska) odbył się przegląd pieśni i tańców ludowych.
Wypadek na drodze Piotrków-Bełchatów. Jedna osoba nie żyje
Na drodze krajowej 74 na wysokości Mzurek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba nie żyje, kolejna jest ranna.
Motocyklista uderzył w ciągnik. Nie żyje!
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (23 sierpnia) w Mzurkach. Nie żyje kierowca motocykla.
Starosta zablokował drogę
Mieszkańcy gminy Drużbice mają dość ruchu tranzytowego drogą powiatową Kącik – Mzurki. Przez dwie godziny blokowali drogę przechodząc przez przejście dla pieszych w Suchcicach. W proteście wsparł ich starosta bełchatowski, który już jakiś czas temu podjął walkę o zniesienie tranzytu na tej drodze.
Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego nie podejmuje żadnych działań, by zakończyć sprawę związaną z drogą powiatową Kącik - Mzurki - powiedział na konferencji prasowej Szczepan Chrzęst - starosta powiatu bełchatowskiego.
Droga Kącik – Mzurki nadal dewastowana przez tiry
- Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego nie podejmuje żadnych działań, by zakończyć sprawę związaną z droga powiatową Kącik - Mzurki - powiedział podczas konferencji prasowej starosta bełchatowski. Kilka lat temu decyzją prezydenta miasta zakazano przejazdu tirów przez Piotrków, przez co ruch tranzytowy pojazdów przez drogę powiatu bełchatowskiego, stał się znacznie większy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat