Advertisement

Artykuły do tagu: ING

Biegiem, z kijkami, a może na rowerze? Sportowe wsparcie WO¦P po raz kolejny na Wierzejach (ZDJĘCIA)
Już po raz siódmy odbył się w Piotrkowie bieg "Policz się z cukrzyc±". Było tak dużo chętnych, że zabrakło numerów startowych.
Czy ten parking będzie płatny?
Mieszkańcy Piotrkowa obawiaj± się o niedawno oddany do użytku parking przy ul. Wojska Polskiego w pobliżu wiaduktu PKP. Zauważyli, że samochody często parkowane s± w godzinach porannych, a odbierane dopiero po południu czy nawet wieczorem.
22.01.2023 08:53
Można już parkować
Zakończyła się budowa nowego parkingu w Piotrkowie. Miejsca postojowe powstały przy ul. Wojska Polskiego, tuż obok wiaduktu kolejowego.
Odebrali stypendia za sportowe sukcesy
Gmina Wolbórz doceniła sportowców, którzy rozwijaj± się na jej terenie i osi±gaj± sukcesy. Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wręczył 5 stypendiów sportowych mieszkańcom gminy, którzy s± jej reprezentantami na wielu zawodach o różnych rangach.
Złoto dla I LO w rankingu
Znamy najnowszy ranking "Perspektyw". W gronie najlepszych w kraju liceów i techników znalazły się szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Zwycięzcami w województwie łódzkim okazały się: Publiczne Liceum Ogólnokształc±ce Politechniki Łódzkiej (14 w kraju) oraz Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie (4 w kraju). A jak poradzili sobie nasi reprezentanci?
Buduj± nowy parking w Piotrkowie
Kończy się budowa nowego parkingu w Piotrkowie. Konkretniej chodzi o ucywilizowane parkowania w miejscu, które służy do tego od lat. Chodzi o teren przy ul. Wojska Polskiego, tuż obok wiaduktu kolejowego.
Leasing w 2023 roku – co warto wiedzieć, zanim skorzystasz?
Planujesz wzi±ć leasing na nowy samochód dla swojej firmy? A może chcesz pokryć koszty zakupu nowoczesnych maszyn przemysłowych, produkcyjnych lub gastronomicznych i ograniczyć koszty pocz±tkowe zwi±zane z tak± inwestycj±? Propozycja mLeasing to wysoce atrakcyjna oferta, skierowana zarówno do przedsiębiorców z sektora M¦P, jak i dużych firm międzynarodowych. SprawdĽ, na jaki cel możesz przeznaczyć finansowanie w mLeasing.
Poznali¶my wynik próbki B Kamila Majchrzaka
Kamil Majchrzak ma coraz większe kłopoty. Badanie próbki B także wykazało, że tenisista z Piotrkowa miał we krwi niedozwolone substancje. Zawodnikowi grozi długa dyskwalifikacja.
Z nowego parkingu przy
Jedna z naszych internautek przysłała do nas zdjęcia z nowego parkingu wybudowanego przy k±pielisku "Słoneczko". Okazuje się, że z miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych wraz z pierwszym ¶niegiem... zeszła także farba.
Piotrkowska filia UJK będzie współpracować z firm± Haering
Piotrkowska filia UJK podpisała z firm± Haering Polska porozumienie o współpracy. Celem zawartego porozumienia jest poszerzenie oferty edukacyjnej o kierunki techniczne.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat