Artykuły do tagu: AP

Mimo prokuratorskich zarzutów nadal pracował i nadal robił to samo. W kwietniu informowaliśmy o tym, że w jednej ze stacji na terenie powiatu piotrkowskiego 56-letni diagnosta, w zamian za łapówki, przedłużał ważność dowodów rejestracyjnych. Nie potrzebował nawet do tego samochodu, ale pieniężnej wkładki w dokumencie. Wczoraj mężczyzna dopuścił się podobnego czynu.
Piłkarki ręczne Piotrcovii zrobiły wspaniały prezent swojemu trenerowi Januszowi Szymczykowi i wyraźnie pokonały jego poprzedni zespół 30:23 (13:10).
Cztery medale wywalczyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków w mistrzostwach Polski seniorów, które rozegrane zostały na matach we Wrocławiu. Indywidualnym mistrzem kraju, już po raz piąty w swojej karierze, został Michał Jaworski w wadze do 84 kilogramów.
Wojska Polskiego: Ponad 5 km z dziejów miasta
Jedna z najdłuższych i bez wątpienia najstarszych piotrkowskich ulic. Z pewnością również jedna z najbardziej zatłoczonych miejskich arterii. Lata świetności ma już dawno za sobą. Przypominają o nich tylko niektóre z zabytkowych budowli.
Wojska Polskiego, na co dzień jedna z najbardziej zatłoczonych miejskich arterii, to jedna z najdłuższych i najstarszych piotrkowskich ulic. Liczy sobie 5 km i 59 m i wciąż „rośnie”. Jej początki sięgają jeszcze czasów Władysława Łokietka. Tak jak i miasto, przechodziła różne koleje losu. Kilkakrotnie zmieniała też swoją nazwę.
Apel o pomoc dla chorej Wiktorii
Nasza córka sześcioletnia Wiktoria ma poważną skoliozę kręgosłupa z komplikacją rdzenia, jest to wada wrodzona. Jej choroba została wykryta dopiero gdy dziecko skończyło 2-latka i od tamtej pory jest pod okiem wspaniałych i doświadczonych lekarzy w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie.
Ośrodek Szkolenia Kierowców Delta w Piotrkowie organizuje w najbliższą sobotę (28-ego czerwca) happening pod hasłem "Z nami bezpieczniej". Akcja odbędzie się w godzinach od 9:00 do 15:00 przy Centrum Handlowym Echo.
10.06.2008 13:15
Ponad 100 młodych zawodników wzięło udział w IX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego w zapasach Piotra Stępnia. Startowali nie tylko zawodnicy z Polski. Byli także Duńczycy i Litwini. Organizator turnieju uważa, że wśród młodych zapaśników, których można było zobaczyć w piotrkowskiej hali Relax, są prawdziwe talenty.
Ponad 100 młodych zawodników wzięło udział w IX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego w zapasach Piotra Stępnia.
Korupcja na stacjach diagnostycznych: kolejne zatrzymania
Przegląd za 120 zł. łapówki. Policjanci z Zespołu do Walki z Korupcją realizując materiały właśnie zatrzymali 26-letniego klienta stacji diagnostycznej.
To będzie już IX Międzynarodowy Turniej o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia. W najbliższą niedzielę (8 czerwca) w piotrkowskiej hali Relax rywalizować będą młodzi zapaśnicy stylu klasycznego (13 - 15 lat).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat