Advertisement

Artykuły do tagu: 2023

Wiosna 2023 – do jakiej stylizacji pasuje biżuteria z kamieniami naturalnymi?
Wraz z nadejściem wiosny zaczynamy myśleć o odświeżeniu naszych szaf i wprowadzeniu do nich nowych trendów. Jednym z najważniejszych elementów każdej stylizacji jest biżuteria, która dodaje nie tylko elegancji, ale także podkreśla nasz indywidualny styl. W sezonie wiosennym 2023 biżuteria z kamieniami naturalnymi z pewnością będzie jednym z najgorętszych trendów. Dlaczego? Kamienie naturalne to nie tylko piękne ozdoby, ale także przynoszą wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia.
W 2023 pierwsza była Alicja
Alicja Ruzga jest pierwszym dzieckiem urodzonym w gminie Wolbórz w 2023 roku. Dumni rodzice Edyta i Rafał przyjęli gratulacje od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
Kaja przyszła na świat jako pierwsza!
Pierwszym dzieckiem, które w 2023 roku przyszło na świat w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim jest mieszkanka gminy Sulejów. Rodzice zdecydowali się dać jej na imię Kaja. Dziewczynka urodziła się 2 stycznia o 9.30.
Miasto ma budżet na 2023 rok
540,9 mln złotych po stronie dochodów i 625,3 złotych po stronie wydatków - tak przedstawiają się najważniejsze liczby budżetu Piotrkowa na 2023 rok. Budżet radni przyjęli podczas środowej sesji Rady Miasta stosunkiem głosów: 16 „za”, 2 „przeciw” i 5 „wstrzymujących”.
O inwestycjach 2023 roku w Piotrkowie, czyli co nam wybudują?
Ponad 114 milionów złotych w przyszłym roku Piotrków ma wydać na inwestycje. Tak wynika z projektu budżetu miasta, nad którym w najbliższych dniach będą głosować miejscy radni. W telegraficznym (i obrazkowym) skrócie zebraliśmy największe i najciekawsze projekty zaplanowane przez miejskich urzędników.
Olbrzymie zainteresowanie koncertami Scorpions. Kolejny zagrają w Gdańsku
Po czterech latach przerwy Scorpions ponownie wystąpi w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Koncert naszpikowany największymi przebojami i z fantastyczną atmosferą wśród polskich fanów odbędzie się 22 czerwca 2023 roku. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 25 listopada, a dzień wcześniej kupić je będą mogli zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Ostatnie wejściówki na koncert Scorpions w łódzkiej Atlas Arenie wciąż są w sprzedaży, ale bardzo szybko znikają! Warto się więc pośpieszyć.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat