W piątek po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w szkole dla uczniów klas maturalnych. To był trudny okres dla młodzieży, kończącej w tym roku naukę w szkołach średnich. Podwójny rocznik absolwentów podstawówek, reforma szkolna, pandemia, wojna w Ukrainie, a w końcu nowa matura. Nasza redakcja towarzyszyła absolwentom, odbierającym świadectwa w III LO im. J Słowackiego i w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 – TPS-ie w Piotrkowie.
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Teraz nie pozostaje nic innego, jak intensywna powtórka przed egzaminem dojrzałości oraz życzenia powodzenia, które m.in. młodym ludziom przekazała dyrektor III LO. - Połamania piór – powiedziała Agnieszka Starzyńska, żegnając się z wychowankami. A już 4 maja pierwszy pisemny egzamin maturalny z języka polskiego.
Komentarze 4