Artykuły do tagu: Absolwenci

Spotkali się po 50 latach
Do niezwykłego spotkania doszło w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Absolwenci, którzy uczyli się tu przeszło pół wieku temu spotkali się właśnie w 50 rocznicę zdania matury. Spotkanie było pełne wzruszeń, a co istotne pojawiło się na nim również dwoje profesorów, którzy przed laty uczyli w II LO.
Maturzyści wiedzą już, na czym stoją
Absolwenci szkół średnich poznali dziś wyniki matur i odebrali świadectwa dojrzałości.
Maturzyści zakończyli rok szkolny
W piątek po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w szkole dla uczniów klas maturalnych. To był trudny okres dla młodzieży, kończącej w tym roku naukę w szkołach średnich. Podwójny rocznik absolwentów podstawówek, reforma szkolna, pandemia, wojna w Ukrainie, a w końcu nowa matura. Nasza redakcja towarzyszyła absolwentom, odbierającym świadectwa w III LO im. J Słowackiego i w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 – TPS-ie w Piotrkowie.
Młodzi piotrkowianie zostali nagrodzeni
Najlepsi piotrkowscy uczniowie i absolwenci zostali nagrodzeni. W środę na Zamku Królewskim odbyła się uroczystość, podczas której przedstawiciele piotrkowskich szkół odebrali gratulacje od prezydenta miasta.
Najlepsi piotrkowscy uczniowie i absolwenci wyróżnieni
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół odebrali w piątek gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Piotrkowie.
Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.
„Gdyby coś, to machnie się poprawkę”, czyli matura rozpoczęta
Punktualnie o godz. 9.00 rozpoczął się dziś (4 maja) pisemny egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym. Przystąpiło do niego około 310 tys. tegorocznych absolwentów liceów ogólnokształcących i techników w całym kraju. Egzamin potrwa 170 minut.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat