Artykuły do tagu: Matura

Studniówkowego maratonu ciąg dalszy. Zoabcz, jak bawili się maturzyści II LO w Piotrkowie
Sezon studniówkowych imprez powoli dobiega końca. Jako jedni z ostatnich w regionie piotrkowskim świętowali maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie.
Studniówka Technikum TEB Edukacja. Tak bawili się tegoroczni maturzyści
W Technikum TEB Edukacja nadszedł czas na Studniówkę 2024! Bal maturzystów odbył się 19 stycznia w Arboretum w Studziankach.
Tej nocy nie myśleli o maturze! Tak bawił się ZSP nr 2
Ta noc znów należała do tegorocznych maturzystów! W piątek bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie.
Piotrkowianka walczy o Maturalnego Nobla
Kinga Marosek to uczennica I Liceum Ogólnokształcącego, która postanowiła wziąć udział w ogólnopolskim programie stypendialnym dla maturzystów. Osiągnęła już trzeci z czterech etapów. Tu jej zadaniem było nagranie filmu, w którym opowiada o swoich dotychczasowych osiągnięciach i wizjach na przyszłość.
Tanecznym krokiem rozpoczęli odliczanie do matury
Studniówka to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Tegoroczni maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim na długo zapamiętają swój bal maturalny. Młodzież przez całą noc bawiła się iście szampańsko.
MATURY. Jak wypadły szkoły niepubliczne?
Zebraliśmy wyniki matur udostępnione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi. Sprawdziliśmy, jak w tym roku wypadły piotrkowskie placówki niepubliczne. Są szkoły, w których matury nikt nie zdał.
MATURY. Która szkoła najlepsza?
W piotrkowskich I i III liceum maturę zdało najwięcej osób. Tuż za nimi znalazło się II liceum. W innych szkołach sytuacja wygląda nieco gorzej. Sprawdziliśmy wynik matur w publicznych szkołach średnich.
11.05.2023 13:19
Powrót ustnych matur
Po czterech latach egzaminy ustne powróciły do obowiązkowej listy matur, które uczniowie muszą zdać. Tegoroczni maturzyści mierzą się z wypowiedzią z języka polskiego oraz wybranego języka obcego.
08.05.2023 14:16
Zadowoleni po matematyce
"Nie było tak źle" - taka opinia panowała wśród maturzystów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie, którzy w poniedziałek mierzyli się z egzaminem z matematyki.
Maturzyści już po języku obcym
Maturzyści są już po drugim egzaminie. W porównaniu z ubiegłymi latami CKE dokonało zmiany w harmonogramie. Dotychczas podczas drugiego dnia matur uczniowie zmagali się z matematyką. Tym razem najpierw podeszli do języka obcego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat