Artykuły do tagu: Łęczno

Zasłabła i zjechała do rowu
43-latka jadąc ze swoim 4-letnim dzieckiem zasłabła za kierownicą, a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w czwartek (21.09.2023) około 6:45 w Łęcznie, w gminie Sulejów. Dziecku nic się nie stało, kobieta została przewieziona do szpitala.
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Łęcznie
Około 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 742 w miejscowości Łęczno doszło do tragicznego wypadku z udziałem rowerzysty. 48-letni mężczyzna zginął na miejscu.
Monitoring
Wyłapują zbyt ciężkie samochody, wjeżdżające na gminną drogę. Władze Sulejowa, by zapobiec łamaniu przepisów i dewastacji drogi, uruchomiły na drodze Kłudzice - Łęczno kamery, które wykonują zdjęcia wyłącznie pojazdom ponadnormatywnym. Fotografie trafiają następnie do rąk policjantów.
Droga Łęczno-Kłudzice w gminie Sulejów oficjalnie oddana do użytku. To istotny skrót dla mieszkańców, który pozwala uniknąć korki na krajowej dwunastce.
Odbierz darmową sadzonkę od leśników
Lasy Państwowe już po raz czwarty organizują akcję #sadziMy. Leśnicy w czwartek i piątek (29-30.09.2022) rozdają sadzonki nieodpłatnie. W powiecie piotrkowskim czekają na wszystkich zainteresowanych w siedzibach w Łęcznie oraz w Kole.
Trzy zderzenia ze zwierzętami, dwie ofiary
W ciągu minionej doby na drogach powiatu piotrkowskiego doszło do kilku kolizji z udziałem dzikich zwierząt. Niestety w dwóch przypadkach zwierzyna nie miała szans na przeżycie. Policjanci apelują, aby zachować szczególną ostrożność oraz bezpieczną prędkość na drogach poza obszarem zabudowanym.
Po uderzeniu w drzewo trafił do szpitala
Kierowca osobowego renault uderzył w drzewo na drodze powiatowej Sulejów - Łęczno w okolicach Wójtostwa. Do takiego zdarzenia doszło w sobotę (11.12) około godziny 9.00. Kierowca odniósł obrażenia głowy i został odwieziony do szpitala.
Trzy wozy strażackie i dwa radiowozy do… wgniecionego zderzaka
Trzy zastępy wozów strażackich i dwa radiowozy pojechały do… niegroźnej kolizji. Nieco kuriozalna sytuacja miała miejsce w piątkowe popołudnie w Łęcznie.
Groźny wypadek z udziałem motocyklisty. Droga była całkowicie zablokowana
Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielę w Łęcznie. Jedna osoba została ranna.
Wirus w dwóch szkołach w gminie Sulejów
Koronawirus w dwóch szkołach na terenie gminy Sulejów. Chodzi o placówki w Klementynowie i w Łęcznie. Nauka będzie się w nich odbywała częściowo zdalnie, a częściowo w sposób hybrydowy. Te informacje potwierdził nam burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat