Artykuły do tagu: lider

BO 2022: piotrkowianie oddali już ponad 4 tys. głosów
Ponad 4200 głosów oddano do tej pory na półmetku głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022. Prezentujemy aktualnych liderów głosowania w poszczególnych kategoriach.
Poznaliśmy liderów Polski 2050 na ziemi piotrkowskiej
Polska 2050 Szymona Hołowni przedstawiła podczas konferencji nad Zalewem Cieszanowickim liderów i osoby odpowiedzialne za tworzenie struktur powstającej partii na ziemi piotrkowskiej, których będzie aż trzech. W konferencji uczestniczyli Michał Kobosko, przewodniczący partii oraz Hanna Gil-Piątek, przewodnicząca koła parlamentarnego partii. Podczas konferencji poruszono także najważniejsze cele ugrupowania oraz zwrócono uwagę na istotne sprawy dla województwa łódzkiego.
Zdobywca Mount Everestu z wykładem na UJK
Jak najskuteczniej pracować z ludźmi? Co robić, by budować w zespole wysokie zaangażowanie? Między innymi o tym mówił Piotr Cieszewski, zdobywca najwyższego szczytu ziemi, ambasador akcji Szlachetna Paczka, maratończyk i taternik podczas swojego wykładu "Lider w akcji". Wydarzenie zostało zorganizowane w auli piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Mamy kolejnego Eurolidera z Piotrkowa
Jolanta Kopeć, kierownik Biura Partnerstwa i Funduszy piotrkowskiego magistratu została uhonorowana tytułem Eurolidera.
Jeszcze tylko dzisiaj można głosować na piotrkowską urzędniczkę Jolantę Kopeć, która ubiega się o nagrodę Eurolidera 2012.
Piotrków: Ona ściąga kasę do miasta
Gdyby nie ona, w Piotrkowie nie byłoby Traktu Wielu Kultur, nie byłoby sceny Teatru Jaracza, nie byłoby pieniędzy na modernizację oczyszczalni. To ona ściąga do miasta unijną kasę. Kto? Jolanta Kopeć z piotrkowskiego magistratu, nominowana do tytułu Eurolider 2012.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat