Advertisement

Artykuły do tagu: głosowanie

Głosowanie wystartowało
17 osób zgłoszonych przez różnorakie organizacje i dwa tytuły. Poznaliśmy listę osób nominowanych do tytułu "Wolontariusz Roku" oraz "Wolontariusz Publiczności". Głosowanie w tym drugim plebiscycie już wystartowało.
Radni zdecydowali. Kolejny parking w Strefie Płatnego Parkowania
Piętnastoma głosami za i ośmioma przeciw piotrkowscy radni zdecydowali o poszerzeniu Strefy Płatnego Parkowania o Aleje Armii Krajowej na odcinku od Słowackiego do Szkolnej.
Jak zagłosował Piotrków, a jak powiat?
W Piotrkowie najwięcej głosów zebrało Prawo i Sprawiedliwość - 14 161 głosów. Z kolei wśród kandydatów najlepszy wynik osiągnął Bogusław Wołoszański, który zebrał 8 557 głosów. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych danych z głosowania w Piotrkowie oraz powiecie piotrkowskim.
15.10.2023 11:47
Piotrkowianie głosują
Punktualnie o godzinie 7:00 lokale wyborcze zostały otwarte w całej Polsce, a co za tym idzie także w Piotrkowie Trybunalskim. W niedzielę 15 października wybieramy posłów i senatorów, którzy będą zasiadać w parlamencie przez kolejne cztery lata.
Gdzie zagłosować w powiecie piotrkowskim? [LISTA LOKALI]
Do niedzielnych wyborów parlamentarnych coraz bliżej. Polacy wybiorą 15 października posłów i senatorów. Będzie można również wziąć udział w referendum. Jeśli nie sprawdzaliście jeszcze, gdzie znajduje się wasz lokal wyborczy, możecie zrobić to u nas. Tym razem podpowiadamy gdzie do urn wyborczych powinni się udać mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.
Gdzie zagłosujesz w Piotrkowie Trybunalskim? [LISTA LOKALI]
Trwa końcowe odliczanie do wyborów parlamentarnych, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 15 października. Na ostatniej prostej poszczególne komitety wyborcze mobilizują swój elektorat, a także przekonują niezdecydowanych. My zaś zachęcamy do jak najliczniejszego gromadzenia się w lokalach wyborczych i prezentujemy ich listę w Piotrkowie Trybunalskim wraz z informacją gdzie powinni się udać mieszkańcy zameldowani przy poszczególnych ulicach.
Zachęcają do udziału w wyborach i referendum
15 października wybierzmy Polskę! - Takim okrzykiem mieszkańcy naszego regionu, na czele ze Zbigniewem Ziembą, wicemarszałkiem województwa łódzkiego namawiali do tego, byśmy w najbliższą niedzielę wspólnie postarali się o poprawę frekwencji, osiągniętej podczas wyborów parlamentarnych w 2019 roku.
Piotrkowianie pójdą zagłosować
Wybory zbliżają się wielkimi krokami. Już 15 października Polacy zdecydują o tym, kto zasiądzie w polskim parlamencie. Zapytaliśmy mieszkańców Piotrkowa, czy zamierzają wziąć udział w głosowaniu.
Remont ul. Wojska Polskiego. Czy możliwy będzie dojazd do lokali wyborczych?
Wciąż trwają intensywne prace przy modernizowanym odcinku ul. Wojska Polskiego, m.in. w ostatnich dniach zamknięto skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego z Kostromską, gdzie powstanie rondo. Mieszkańcy zastanawiają się, czy w związku z przeprowadzanym remontem będzie możliwy dojazd do lokali wyborczych, które 15 października będą otwarte w tym miejscu.
Na kogo zagłosujesz w wyborach? [SONDA]
15 października odbędą się w Polsce wybory parlamentarne. Wszystkie partie mówią o tym, że będą to najważniejsze wybory dla Polski po 1989 roku. Na kilka dni przed głosowaniem postanowiliśmy sprawdzić, jak będą głosować mieszkańcy naszego miasta i regionu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat