Artykuły do tagu: matura

Wyjątkowy projekt uczniów I LO w Piotrkowie
Mistrzowie Pythona jest to projekt czwórki przyjaciół, uczniów 1LO w Piotrkowie Trybunalskim, realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, których ma wprowadzić w fascynujący świat programowania.
Studniówkowego maratonu ciąg dalszy. Zoabcz, jak bawili się maturzyści II LO w Piotrkowie
Sezon studniówkowych imprez powoli dobiega końca. Jako jedni z ostatnich w regionie piotrkowskim świętowali maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie.
Studniówka Technikum TEB Edukacja. Tak bawili się tegoroczni maturzyści
W Technikum TEB Edukacja nadszedł czas na Studniówkę 2024! Bal maturzystów odbył się 19 stycznia w Arboretum w Studziankach.
Tej nocy nie myśleli o maturze! Tak bawił się ZSP nr 2
Ta noc znów należała do tegorocznych maturzystów! W piątek bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie.
Piotrkowianka walczy o Maturalnego Nobla
Kinga Marosek to uczennica I Liceum Ogólnokształcącego, która postanowiła wziąć udział w ogólnopolskim programie stypendialnym dla maturzystów. Osiągnęła już trzeci z czterech etapów. Tu jej zadaniem było nagranie filmu, w którym opowiada o swoich dotychczasowych osiągnięciach i wizjach na przyszłość.
Tanecznym krokiem rozpoczęli odliczanie do matury
Studniówka to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Tegoroczni maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim na długo zapamiętają swój bal maturalny. Młodzież przez całą noc bawiła się iście szampańsko.
MATURY. Jak wypadły szkoły niepubliczne?
Zebraliśmy wyniki matur udostępnione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi. Sprawdziliśmy, jak w tym roku wypadły piotrkowskie placówki niepubliczne. Są szkoły, w których matury nikt nie zdał.
MATURY. Która szkoła najlepsza?
W piotrkowskich I i III liceum maturę zdało najwięcej osób. Tuż za nimi znalazło się II liceum. W innych szkołach sytuacja wygląda nieco gorzej. Sprawdziliśmy wynik matur w publicznych szkołach średnich.
11.05.2023 13:19
Powrót ustnych matur
Po czterech latach egzaminy ustne powróciły do obowiązkowej listy matur, które uczniowie muszą zdać. Tegoroczni maturzyści mierzą się z wypowiedzią z języka polskiego oraz wybranego języka obcego.
08.05.2023 14:16
Zadowoleni po matematyce
"Nie było tak źle" - taka opinia panowała wśród maturzystów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie, którzy w poniedziałek mierzyli się z egzaminem z matematyki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat