Artykuły do tagu: Wyniki

Po jednym mandacie dla KO i PiS
Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej oraz Waldemar Buda z Prawa i Sprawiedliwości zyskali największe poparcie mieszkańców województwa łódzkiego i to oni będą reprezentowali nasz region w Parlamencie Europejskim.
Krzysztof Chojniak komentuje wynik wyborów
Dotychczasowy prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, Krzysztof Chojniak, skomentował nieoficjalny wówczas wynik II tury wyborów prezydenckich.
Polonia ponownie ze zwycięstwem
W miniony weekend w IV lidze Polonia Piotrków wygrała pewnie z Włókniarzem Zelów. Natomiast w piotrkowskiej klasie okręgowej Concordia Piotrków ponownie zeszła z murawy pokonana. A jak prezentują się wyniki spotkań pozostałych ekip z naszego regionu? O tym poniżej.
Wiemy już, kto zasiądzie w Radzie Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim
Prawo i Sprawiedliwość zwycięża w wyborach do Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim. Ten komitet poprawił wynik z wyborów samorządowych z 2018 roku. Wtedy to PiS wprowadził 8 radnych, a tym razem będzie ich o dwóch więcej. Drugą siłą w radzie powiatu pozostaje PSL, który wraz z Polską 2050 Szymona Hołowni utrzymuje 6 mandatów.
Niespodzianka w Sulejowie! Zmiana na stanowisku burmistrza
Do zmiany władzy doszło w gminie Sulejów. Nowym burmistrzem została Dorota Jankowska, która pokonała Wojciecha Ostrowskiego będącego na tym stanowisku od 2014 roku.
Wyniki w gminach Aleksandrów i Gorzkowice
Wyniki wyborów na wójtów gmin Aleksandrów i Gorzkowice pokazują wysokie poparcie dla urzędujących polityków. Wójtem gminy Aleksandrów pozostaje Paweł Mamrot, a w gminie Gorzkowice urząd zachowa Alojzy Włodarczyk.
Emocjonalny rollercoaster przy ul. Żwirki
Po zimowej przerwie powróciły rozgrywki piotrkowskiej klasy okręgowej. Po emocjonującym pojedynku Concordia Piotrków wywalczyła punkt. Sprawdzamy także, jak prezentowały się ekipy z naszego regionu grające w IV lidze, gdzie Polonia Piotrków zanotowała pierwsze ligowe zwycięstwo w 2024 roku.
Czwartoligowcy wrócili do gry. Nieudany początek Polonii
Po niespełna czterech miesiącach zimowej przerwy powróciły rozgrywki IV ligi. Na lokalnym podwórku już w pierwszej kolejce rundy wiosennej doszło do ważnego starcia, w którym to Polonia Piotrków okazała się słabsza od lidera rozgrywek Sokoła Aleksandrów Łódzki.
Dwa zespoły wciąż bez porażki
Miniona 6. kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR w Piotrkowie potwierdziła dobrą formę dwóch wciąż niepokonanych drużyn. Mamrot Wilkowyje oraz GKS Kamieńsk pozostają z kompletem wygranych.
05.12.2023 08:20
Lider nadal bez porażki
W miniony weekend Siatkarska Liga Szóstek w Piotrkowie rozegrała mikołajkową 5. serię gier. Siatkarze GKS-u Kamieńsk wciąż pozostają niepokonani. Tuż za nimi plasuje się Wola Krzysztoporska Volleyball Club, która na koncie ma jedną porażkę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat