Artykuły do tagu: listy

Na kogo zagłosować w wyborach? Prezentujemy listy wszystkich komitetów
Już tylko kilka dni pozostało do kolejnych już w tym roku wyborów. Tym razem będziemy oddawać głosy na swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Kto znalazł się na listach poszczególnych ugrupowań? Sprawdzicie to u nas.
Znamy wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Piotrkowskiego
Powiatowa Komisja Wyborcza w Piotrkowie opublikowała obwieszczenie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Powiatu Piotrkowskiego. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.
Kolejny komitet zaprezentował swoje listy
Wybory samorządowe już za niecały miesiąc, 7 kwietnia będziemy mogli wybrać swoich kandydatów do piastowania urzędu prezydentów, burmistrzów i wójtów. W czasie wyborów zapadną decyzje, związane z obsadzeniem składów rad miast i gmin. Kolejny komitet zaprezentował swoje listy kandydatów do Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.
Tym samym poznaliśmy drużynę KWW Agnieszki Chojnackiej „Łączy Nas Piotrków”.
Znamy pełne listy kolejnego komitetu
Niespełna miesiąc pozostał do wyborów samorządowych, w których zagłosujemy na swoich kandydatów na prezydentów, burmistrzów czy wójtów. 7 kwietnia będzie też dniem ważnych decyzji, związanych z obsadzeniem składów rad miast i gmin. Jak będzie wyglądał zespół radnych w Piotrkowie? Tego dowiemy się za kilka tygodni. Tymczasem poznaliśmy pełne listy Komitetu Wyborczego Wyborców "Z sercem dla Piotrkowa".
Komitety zarejestrowane. Kto chce walczyć o głosy wyborców?
Lista komitetów wyborczych zgłoszonych Komisarzowi Wyborczemu w Piotrkowie Trybunalskim - w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi - jest już zamknięta. Czas przyjmowania zawiadomień upłynął w poniedziałek (12.02.2024). Sprawdziliśmy kto chce powalczyć o władzę w naszym regionie.
Wybierzemy spośród 147 kandydatów
Podczas wyborów parlamentarnych, które w tym roku zaplanowano na 15 października mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego i wyborcy z pozostałych miejscowości, znajdujących się w 10 okręgu wyborczym, podejmą decyzję kto będzie reprezentował nas w Sejmie w czasie najbliższej kadencji. Do walki o poselskie mandaty przystąpiło łącznie 147 kandydatów, zarejestrowanych na 9 listach wyborczych
Trzecia Droga chce powalczyć o dwa mandaty
Chcemy zdobyć dwa mandaty - zapowiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Rynku Trybunalskim Dariusz Klimczak, poseł PSL i lider listy Trzeciej Drogi w okręgu nr 10, obejmującym m.in. Piotrków, Bełchatów, Radomsko oraz Tomaszów Mazowiecki.
Dlaczego warto odwiedzić sklep militarny?
Sklep militarny oferuje wyposażenie wojskowe, akcesoria i odzież specjalistyczną. W szczególności sklep wojskowy jest polecany dla osób, których pasją jest survival. W sklepie można kupić atrakcyjne produkty w przystępnej cenie, a także można liczyć na fachowe doradztwo. W artykule wyjaśniamy, dlaczego warto zaopatrywać się w miejscach takich jak sklep internetowy z militariami.
Ubiegasz się o mieszkanie od miasta? Sprawdź!
Urząd Miasta w Piotrkowie opublikował listy osób oczekujących na mieszkanie komunalne i socjalne. Do 4 listopada można wnosić zastrzeżenia, co do opublikowanych list.
REVO-lucja w szpitalu wojewódzkim
Oddział okulistyczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim wzbogacił się o najnowocześniejszy sprzęt, służący m.in. do wykonywania pomiarów oraz śledzenia zmian chorobowych w czasie od rogówki do siatkówki. Chodzi o tomograf Angio - OCT REVO NX 130.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat