Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje, Dariusz Klimczak, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz radny Sejmiku Województwa Łódzkiego otwierać będzie sejmową listę PSL w okręgu nr 10.
Autor: fot. as
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Wszystkie nazwiska są już na tej liście, ale potwierdzi je konwencja wojewódzka, potem krajowa, która odbędzie się 17 sierpnia w Płocku – mówi D. Klimczak. - Ale już dziś mogę powiedzieć, że z Piotrkowa startować będą Marek Mazur, Elżbieta Ościk, Ewelina Skorupa z gminy Gorzkowice. Będą też niespodzianki.
Ludowcy stworzyli Koalicję Polską, z jej list wystartują też politycy ugrupowania Kukiz’15, Europejscy Demokraci oraz przedstawiciele rozmaitych fundacji i stowarzyszeń.
Komentarze 36