Artykuły do tagu: Łódzkie na plus

Łódzkie na Plus - Rodzinnie i piknikowo
Czerwiec w województwie łódzkim rozpoczął się od mocnego uderzenia. Jest dużo muzyki, atrakcji dla najmłodszych i zaproszenie do wytchnienia dla starszych.
10.07.2023 08:54
W drodze na wakacje
Trzy niezwykle ważne inwestycje drogowe zostały oddane do użytku w województwie łódzkim. Dojazd na wakacje będzie z pewnością łatwiejszy, a i do Łodzi warto się wybrać na Kulturanki.
Piotrkowianie walczą o duże pieniądze
Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą dokonać wyboru, na jakie projekty zostaną przeznaczone pieniądze w ramach Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na plus". O dofinansowanie na zakup ambulansu walczy Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Głosowanie trwa do 30 czerwca.
Czekamy na Wasze projekty
Ruszył Budżet Obywatelski, konkursy dla społeczników, organizacji pozarządowych i samorządów. Na dobre pomysły pieniądz na pewno się znajdą.
Głosowanie ruszyło, czas na decyzję
W poniedziałek rozpoczęło się głosowanie w wojewódzkim budżecie obywatelskim "Łódzkie na Plus". Wybierane są projekty, które będą realizowane w przyszłym roku. Nie brakuje także propozycji dotyczących naszego regionu.
Dni Promocji Zdrowia tym razem w Gorzkowicach
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował drugie wydarzenie pod nazwą ,,Dni promocji zdrowia i rehabilitacji dla osób z powiatu piotrkowskiego” w ramach Budżetu Obywatelskiego ŁÓDZKIE NA PLUS na rok 2022″. Tym razem na terenie Domu Kultury w Gorzkowicach.
Powstaje filmowa
"Pocztówka z Piotrkowa" to tytuł powstającego filmu, który ma promować trybunalski gród i pokazać jego najbardziej charakterystyczne i ciekawe miejsca.
Łódzkie na plus – podsumowanie tygodnia w skrócie
Po 12 latach przywrócona została linia kolejowa pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim w Łódzkiem a Skarżyskiem-Kamienną w województwie świętokrzyskim. To nie jedyne nowe połączenie, jakie pojawiło się w rozkładzie jazdy PKP.
„Łódzkie na plus” – podsumowane tygodnia w skrócie
Województwo Łódzkie ma plan rozwoju na najbliższych 10 lat. Po wielu konsultacjach z ekspertami, samorządami, mieszkańcami, Sejmik przyjął Strategię Rozwoju Województwa Łódzkiego do 2030 r.
Kwiaty i wyróżnienia dla młodych - zdolnych
Marszałek Grzegorz Schreiber prowokuje wiosnę ogłaszając kwiatowe konkursy. Nagrodzeni zostali też młodzi artyści z regionu, a liderów społecznie zaangażowanych zapraszamy do Akademii.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat