Advertisement

Artykuły do tagu: konferencja

- Będziemy tu skupiali całe społeczno-kulturalne życie naszej gminy - tak o Centrum Edukacji Ekologicznej EKOSFERA mówi wójt gminy Czarnocin Roman Miksa. Nowoczesny obiekt jest już praktycznie gotowy. W piątek odbyła się konferencja, która podsumowywała realizację tego projektu.
Opowiedzą o Powstaniu Styczniowym
Gmina Aleksandrów zaprasza na konferencję popularno-naukową organizowaną z okazji 160. rocznicy Powstania Styczniowego. Spotkanie zaplanowano w najbliższą sobotę w świetlicy w Skotnikach.
O lekarstwach prosto z ula
„Zastosowanie i wykorzystanie w medycynie naturalnej produktów pozyskiwanych z ula” - taki był tytuł sobotniej konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Edukacja dla Ustawicznego Rozwoju w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu.
10 pytań do Donalda Tuska. Ogólnopolska akcja PiS także w Piotrkowie
"10 pytań do Donalda Tuska" - to ogólnopolska akcja Prawa i Sprawiedliwości będąca kolejną odsłoną walki dwóch największych partii politycznych w Polsce. W Piotrkowie te pytania byłemu premierowi zadawał Antoni Macierewicz.
Ceny ciepła. Radni PiS chcą zwołania sesji nadzwyczajnej
Podwyżki cen za ciepło w Piotrkowie wciąż budzą bardzo wiele emocji. We wtorek radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali pod Urzędem Miasta konferencję prasową w tej sprawie. Chcą zwołania sesji nadzwyczajnej i zaproszenia na nią mieszkańców.
PiS mówi o emerytach i... wspomina czasy PO
Między innymi o obniżeniu wieku emerytalnego mówili w środę (04.01.2022) przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości w piotrkowskim biurze poselskim Antoniego Macierewicza. Było to przypomnienie niektórych pomysłów PiS-u, które już funkcjonują. Nie obyło się też bez odniesień do czasów rządów Platformy Obywatelskiej.
Rozmawiali o Warszawie i II wojnie światowej
"Warszawa - Miasto Pamięci, Miasto Bohaterów" - to projekt, który zawitał w czwartek (20.10.2022) do Piotrkowa Trybunalskiego. W auli filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego spotkali się m.in. wykładowcy, nauczyciele oraz politycy, którzy wspominali trudne czasy wojny i bohaterskiej postawy obrońców naszej stolicy.
Miliony na przebudowę budynku dworca
Prawie cztery miliony złotych pozyskał powiat piotrkowski na drugi etap budowy Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Będą one przeznaczone na modernizację budynku po byłym dworcu PKS.
Radna Marlena Wężyk-Głowacka: Zatrzymajmy budowę ciepłowni na gaz!
Radna Marlena Wężyk-Głowacka apeluje do prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego o przerwanie budowy ciepłowni zasilanej gazem. Jej zdaniem wojna na Ukrainie zmieniła wszystko. - Zatrzymanie tej inwestycji kosztowałby 30 milionów złotych - ripostuje Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni.
Ciepłownie na gaz. Tak czy Nie?
Piotrków musi do 2023 roku zrezygnować z węgla. Wkrótce ruszy budowa nowych ciepłowni na gaz. Decyzję tę krytykuje radny Łukasz Janik. Prezes piotrkowskiej Elektrociepłowni Marek Krawczyński tłumaczy, że gaz jest najtańszym i jedynym rozwiązaniem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat