Advertisement

Artykuły do tagu: Simare

Srebrny medal piotrkowskich cheerleaderek
Srebrny medal w kategorii zespołowej podczas Pucharu Polski w Nowym Dworze Mazowieckim zdobyły cheerleaderki z piotrkowskiego klubu Simare Cheerleaders.
Kolejne sukcesy piotrkowskiego Simare
Cheerleaderki z piotrkowskiego zespołu Simare wzięły udział w kolejnym turniej z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders. Zawody odbyły się 6 kwietnia w Cegłowie. Piotrkowianki tradycyjnie wróciły do domu zajmuj±c miejsca na podium.
Cheerleaders Simare br±zowymi medalistkami Mistrzostw Polski Cheerleaders PSCh
Sukces piotrkowskich cheerleaderek. Zespół Simare wywalczył III miejsce podczas XXII Mistrzostw Polski Cheerleaders PSCh. Organizatorem wydarzenia było polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz Kielecki Teatr Tańca. Patronat honorowy nad turniejem obj±ł Prezydent Miasta Kielce - Bogdan Wenta, a udział w nim wzięło ponad 2000 uczestników z całej Polski. Zawody odbywały się w trzech różnych dywizjach: Pom Dance, Performance Cheer oraz Cheer. Piotrkowskie zespoły Simare zaprezentowały się na senie KTT w pi±tkowe popołudnie.
Uczestnicy z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczęli przygodę z Kolorow± Lokomotyw±
Dzieci z Piotrkowa rozpoczęły swój udział w tegorocznym projekcie "Kolorowej Lokomotywy", której organizatorem jest Łódzki Dom Kultury. W pierwsz± podróż młodzi piotrkowianie wybrali się do Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Tam wzięły między innymi udział w warsztatch fotograficznych.
Dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego także wezm± udział w Kolorowej Lokomotywie 2018
W tegorocznej edycji artystyczno-ekologicznego projektu Łódzkiego Domu Kultury wezm± udział dzieci z piotrkowskiego stowarzyszenia SimaRe. Stosowne porozumienie w tej sprawie zostało podpisane pomiędzy dyrektorem ŁDK Jackiem Sokalskim a prezesem stowarzyszenia SimaRe Edyt± WoĽniak.
Cheerleaderki z całej Polski zmierzyły się w Piotrkowie
I Otwarty Turniej Cheerleaders odbył się w sobotę w Piotrkowie. Stowarzyszenie Simare Edukacja przez Sztukę, Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz miasto Piotrków Trybunalski zaprosili zespoły z całej Polski, które zawalczyły o puchar prezydenta miasta.
I otwarty turniej Cheerleaders w Piotrkowie
Stowarzyszenie Simare Edukacja przez Sztukę, Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz miasto Piotrków Trybunalski zapraszaj± na I otwarty turniej Cheerleaders w Piotrkowie Trybunalskim, który odbędzie się 24 marca 2018 roku o godzinie 14.00. W imprezie udział wezm± drużyny z całej Polski, które zawalcz± o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.
Piotrków filmowy - w piosence i ...
5 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie odbędzie się koncert "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu”.
Sukces grupy Simare MAXI na turnieju w Krakowie
Br±zowy medal w kategorii Pom Dance Elite Junior podczas Grand Prix Polski cheerleaders zdobyła piotrkowska grupa Simare MAXI.
Edukacja przez sztukę w CIKD
„¦piewaj z mam±, ¶piewaj z tat±” to nazwa koncertu, który odbędzie się w pi±tek 19 maja w Centrum Idei ku Demokracji. Pocz±tek o godzinie 19:00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat