Advertisement

Odniosły sukces na Mistrzostwach Polski

Czwartek, 30 marca 20235
Za nami Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym, które zorganizowano w Raszynie. Ten najważniejszy turniej w roku jest zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, a w rywalizacji z sukcesami uczestniczyły także reprezentantki piotrkowskiego klubu Cheerleaders Simare.

Ładuję galerię...

Ostatecznie zespołowi z Piotrkowa Trybunalskiego udało im się osiągnąć: wicemistrzostwo Polski w kat. Pom Dance Premier Junior Zespoły oraz wicemistrzostwo Polski w kat. Pom Dance Premier Junior Duety, a także 4. Miejsce w kat. Pom Dance Premier Junior Duety.

 

Te sukcesy były możliwe, dzięki bardzo dobrej pracy zespołowej. A w skład klubu Cheerleaders Simare weszły: Weronika Łoś, Oliwia Manikowska, Julia Antońska, Natalia Łojek, Iga Ostalec, Otylia Wychowałek, Julia Szafrańska, Lena Żarska, Nikola Szmidt, Agata Gwarda, Natalia Szymańska, Lena Słodkowska, Zosia Misztela, Lena Kowalska oraz Wiktoria Listwoń.

 

Trenerem dziewcząt jest Aleksandra Kulik-Poroch.

 

Gratulujemy!

 


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Cenne ~Cenne (Gość)30.03.2023 20:43

Gratulacje. Mają dziewczyny pasję, a nie tylko, fejs 24/dobę.

20


Piotrrkoowianin ~Piotrrkoowianin (Gość)30.03.2023 16:01

Gratulacje, super że w Piotrkowie są także cherliderki ????

20


ŁKS ~ŁKS (Gość)30.03.2023 10:45

Nie mam zamiaru na to głosować ani trzymać kciuki

05


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat