Artykuły do tagu: Sukces

13-latka z Bujen rekordzistką Polski
13-letnia Karolina Hyla, zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gryf” Bujny wyrównała rekord Polski podczas Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Siedlcach.
Siostry z Moszczenicy na medal
Złoty i brązowy medal zdobyły podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS Kadetek zawodniczki sekcji zapaśniczej z Moszczenicy, siostry Paulina i Weronika Czechorowskie. Zawody odbyły się w Siedlcach.
Kolejny sukces piotrkowskiej
Uczennica maturalnej klasy Technikum Odzieżowego, Justyna Kabzińska, zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru ,,Panna młoda jutra”.
Mamy najlepszego murarza w Polsce
Walenty Stańczyk z piotrkowskiej „Budowlanki” po raz drugi z rzędu został najlepszym murarzem w tym zawodzie w kraju. W Finale 43. Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” zajął I miejsce.
Triumf piotrkowskich pływaczek
To był bardzo udany start piotrkowskich pływaczek reprezentujących UKS „Delfin” Piotrków Trybunalski w Mistrzostwach Klas III Województwa Łódzkiego (II runda), które odbyły się 5 marca 2014 r. w Aleksandrowie Łódzkim.
Obronił tytuł mistrza świata
Waldemar Stawowczyk, maszer z Osiny koło Kluk obronił tytuł mistrza świata w wyścigach psich zaprzęgów.
Kamil ósmą rakietą świata
Piotrkowianin Kamil Majchrzak ósmym juniorem na świecie. Piotrkowianin awansował w klasyfikacji juniorów ITF po bardzo dobrym występie na kortach w Melbourne.
Olczyk i Kowalik najlepsi
Znany jest już ranking najlepszych sportowców Oyama Karate w 2013roku. Zarówno wśród seniorek i seniorów na pierwszy miejscu znaleźli się zawodnicy piotrkowskiego klubu Oyama Karate WASHI.
Wielki sukces ucznia z Piotrkowa
11-letni Maciej, uczeń IV klasy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim na IV Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek piękną pastorałką ,, Aniołek Najładniejszy” zajął I miejsce wzruszając swoim występem nie tylko publiczność, ale również jury konkursu.
Debiutancka powieść kryminalna piotrkowianki Agnieszki Turzynieckiej pod tytułem "Inspektor Kres i zaginiona" okazała się bestsellerem na lokalnym rynku wydawniczym. Pierwszy nakład sprzedał się po miesiącu od premiery, dodrukowane egzemplarze też coraz trudniej kupić.