Advertisement

Artykuły do tagu: Książka

Książka na weekend – thrillery na jesień
Na pierwszy weekend jesieni polecamy serię thrillerów, które dostarczą dawkę emocji i wrażeń, od których z pewnością zrobi się gorąco. Gęsia skórka jest wręcz gwarantowana, bo w zestawieniu na ten weekend znalazły się pozycje fachowców od wodzenia czytelników za nos i grania na ich emocjach. To m.in. wznowiona powieść katastroficzna Grahama Mastertona.
Książka na weekend – nowy kryminał Maxa Czornyja
Na ostatni weekend lata polecamy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy tu powieść obyczajową, kryminał i poradnik. Zapowiada się zatem całe spektrum emocji i wrażeń. Zatem po kolei...
Druga edycja konkursu Literacka Podróż Hestii rozstrzygnięta
Druga edycja konkursu Literacka Podróż Hestii na najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży rozstrzygnięta. Kapituła wyróżniła książkę „Stan splątania” Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel wydaną przez Wydawnictwo Literackie. Autorka nagrodzonej powieści otrzymała 50 tysięcy złotych. Mecenasem konkursu jest ERGO Hestia; organizują go wspólnie Fundacja Artystyczna Podróż Hestii i Fundacja Wisławy Szymborskiej.
Książka na weekend – romanse na jesienne wieczory
Romanse, choć bardziej pasowałoby określenie powieści obyczajowe. Sprawdzą się w sam raz w długie jesienne wieczory. Ale żeby nie brakło dreszczyku emocji, postanowiliśmy dorzucić do zestawu także dobry kryminał. Wszystkie propozycje wyszły spod pióra polskich autorów.
Książka na weekend - historia największej epidemii w dziejach
Tym razem coś dla miłośników historii, bo z jednej strony proponujemy powieść, której akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej, a z drugiej - ciekawą książkę opisującą największą pandemię w dziejach ludzkości. A była nią dżuma. Na okrasę dorzucamy coś lekkiego – powieść obyczajową nie tylko dla nowożeńców.
Książka na weekend - zbiory opowiadań coraz bardziej popularne
Zapraszamy na kolejne spotkanie z dobrą i wciągającą książką. A na ten weekend proponujemy dwie pozycje, które są zbiorem opowiadań. Posiadają wspólny mianownik, ale na ich powstanie złożyło się wielu autorów. Wybór nazwisk jest imponujący, dlatego polecamy je z czystym sumieniem, że nikt nie będzie zawiedziony.
Książka na weekend – jubileuszowe nowości wydawnicze
Tak się złożyło, że w minionym tygodniu audycja „Książka na weekend” doczekała się 200. odcinka na antenie radia Strefa FM. Z tej okazji mamy dla was trzy ciekawe propozycje, trzy różne rodzaje powieści. Ale warte bliższego poznania.
Jubileusz audycji
W piątek (19.08) na antenie piotrkowskiej rozgłośni Strefa FM kolejny jubileusz. Tym razem okazję do świętowania mają wszyscy miłośnicy dobrej książki. A to za sprawą 200. odcinka audycji "Książka na weekend", którą w czwartki i piątki prowadzi Krzysztof Żołądek.
Książka na weekend - nowa powieść Bartosza Szczygielskiego
Weekend to dobry czas na zagłębienie się w lekturze. Dlatego mamy kolejne propozycje książkowe. Tym razem to dwie trzymające w napięciu powieści o ludzkiej psychice, przyzwyczajeniach i… stracie. Do tego zestawu dodajemy powieść obyczajową z zabarwieniem erotycznym.
Książka na weekend – kryminalne zagadki
Zapraszamy na kolejne spotkanie z dobrą książką. I zarazem z dobrym kryminałem, nawet nie jednym. Nie braknie zatem zagadek do rozwiązania, a takie autorzy nam przygotowali w proponowanym dziś zestawie książek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat