Artykuły do tagu: bestseller

Książka na weekend - bestsellerowe kryminały polskich autorów
Kolejny weekend oznacza kolejne propozycje książkowe. A tym razem sięgniemy po rodzimy kryminał, który wcale nie odbiega jakością od zachodnich odpowiedników. A zestaw uzupełnia nam opowieść o zdobywaniu szczytów. Nie tylko najwyższych na ziemi, ale też tych własnych.
Książka na weekend – Bestsellerowy thriller CJ Lyons już w Polsce
Kolejny weekend oznacza kolejne propozycje książkowe. A tym razem sięgniemy za coś zza oceanu, ale nie będzie to pierwsza lepsza książka, ale bestseller „Wdowa”, doceniony przez żurnalistów New York Timesa. Do tego mamy dwie rodzime książki, polskich autorek. Dla każdego coś dobrego, bo to i thriller i romans.
Kolejna część
Już 9 października premiera kolejnej części bestsellerowej serii "Magiczne Drzewo" autorstwa Andrzeja Maleszki.
Debiutancka powieść kryminalna piotrkowianki Agnieszki Turzynieckiej pod tytułem "Inspektor Kres i zaginiona" okazała się bestsellerem na lokalnym rynku wydawniczym. Pierwszy nakład sprzedał się po miesiącu od premiery, dodrukowane egzemplarze też coraz trudniej kupić.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat