Artykuły do tagu: nowy rok

Kronika trybunalska (i nie tylko)…z przymrużeniem oka – podsumowanie roku 2021
Kronika trybunalska, czyli subiektywne i z przymrużeniem oka podsumowanie 2021 roku.
Moszczenickie morsy przywitały rok [ZDJĘCIA]
"Najważniejsze że woda zimna i humory dopisywały" - tak Klub Morsa Moszczenica opisał pierwsze morsowanie w nowym roku. Fani kąpieli w zimnej wodzie spotkali się w niedzielę nad stawem koło zabytkowego parku.
Uratowali tysiąc zwierząt
W ciągu ostatniego roku w Leśnym Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt w Kole uratowano blisko 1000 zwierzęcych istnień. A na tym nie koniec sukcesów Nadleśnictwa Piotrków w ostatnich dwunastu miesiącach.
Człowiek Roku w Piotrkowie i regionie
Tuż przed końcem roku prowadzący magazyn Magiel na antenie radia Strefa FM przeprowadzili plebiscyt na Człowieka Roku 2021 w Piotrkowie i regionie. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, a pomysłów, także tych oryginalnych, nie brakowało. Komu przyznalibyście tak zaszczytny tytuł?
01.01.2022 12:20
Nasz drogi 2022 rok
Jest drogo, a będzie jeszcze drożej – tak niestety wygląda rzeczywistość końca starego i początku nowego roku. Kolejne miesiące mogą upłynąć pod znakiem podwyżek. Pocieszający jest jednak fakt, że Polacy nie tracą nadziei. Prawie 3/4 z nas uważa, że będzie lepiej.
Książka na weekend – kryminalny zestaw na Nowy Rok
Polecaliśmy niedawno zestaw książek o emocjach i poszukiwaniu czułości, zatem teraz pora na zestaw, który będzie trzymał nas w napięciu. A łącznie proponujemy dziś pięć książek, bo wśród nich znajduje się także trylogia. Zagadek i sekretów wystarczy na kilka ładnych tygodni nowego 2022 roku.
01.01.2022 00:39
Przywitaliśmy 2022 rok
2021 rok przeszedł do historii. Przy hucznych wystrzałach fajerwerków i petard oraz strzelających korkach od szampana przywitaliśmy Nowy Rok.
Fajerwerki odpalajmy z głową
Przed nami noc sylwestrowa, podczas której będziemy witać Nowy Rok. Wiele osób nie wyobraża sobie tego dnia bez fajerwerków. Pamiętajmy jednak o tym, aby korzystać z nich z głową i bezpiecznie.
Społeczna akcja przeciw fajerwerkom w sylwestra
Fajerwerki to dla wielu osób nieodłączny element każdej imprezy sylwestrowej. Z roku na rok coraz więcej osób podkreśla jednakich bardzo negatywne oddziaływanie nie tylko na środowisko i zwierzęta, ale też ludzi.
Kociak nie przeżył powitania Nowego Roku
Fajerwerki i huczne powitanie Nowego Roku, czyli coroczna tradycja, dla zwierząt zazwyczaj oznacza traumatyczne przeżycie. W tym roku w Bełchatowie zakończyło się śmiercią kota - podopiecznego Fundacji Kocia Klitka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat