Artykuły do tagu: thriller

Książka na weekend – nowy thriller Bartosza Szczygielskiego
W tym tygodniu prezentujemy nie tylko trzymający w napięciu i niepewności thriller, ale też dwa klasyki. Są nimi powieść brytyjskiego pisarza Thomasa Hardy’ego oraz dobrze znana opowiastka dla najmłodszych, mówiąca o perypetiach dwójki sąsiadów – Pawła i Gawła.
Książka na weekend – kryminały mistrzów gatunku
Na półmetek wakacji proponujemy dwa dobre i mocne kryminały, a zestaw uzupełniamy powieścią obyczajową, która powstała na piotrkowskiej ziemi. Dziś wrócimy nie tylko do warszawskiego liceum Freuda, ale też odwiedzimy okolice Piotrkowa. Zapraszamy do lektury książkowych nowości.
Książka na weekend – nowa powieść autora bestsellerów
Na kolejny wakacyjny weekend proponujemy najnowszą powieść autora bestsellerowego „Chłopca w pasiastej piżamie”, ale dokładamy do niego mocny thriller nie tylko dla młodzieży, ale też dla rodziców. A zestaw uzupełniamy powieścią lekką, łatwą i przyjemną...
Książka na weekend – opowieść poruszająca temat autyzmu
Na ten weekend proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy ciekawą książkę dla osób, które mają w swoim otoczeniu dzieci ze spektrum autyzmu. To nie tylko ciekawa fabuła, ale też karty pracy dołączone przez autorkę. Do tego zestaw wzbogaciliśmy o mocny thriller i powieść gangsterską. Z pewnością jest w czym wybierać.
Książka na weekend - wciągający thriller Klaudii Muniak
Tym razem coś dla miłośników akcji, która będzie wywoływać gęsią skórkę i poruszać nasze emocje. Każda z proponowanych książek pasuje do tej zapowiedzi, choć różnią się one od siebie gatunkowo. W myśl zasady, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Książka na weekend – co gdyby pandemia nigdy nie ustała?
Tym razem prezentujemy zestaw trzech książek trzymających w napięciu. Pierwsza z propozycji to coś z gatunku political-fiction z elementami kryminału. Bo czy zastanawialiście się, jak przebiegałoby śledztwo, gdyby nadal trwała pandemia? A do tego rządy zamieniałyby się w mordercze reżimy? Druga z propozycji to fascynujący i wciągający thriller psychologiczny. A do tego zestawu dorzucamy jeszcze powieść obyczajową.
Książka na weekend – wciągający thriller psychologiczny
Są takie książki, od których ciężko się oderwać. I właśnie taką proponujemy tym razem. Thriller, który trzyma w napięciu i ciekawi czytelnika, co jest na kolejnej stronie. Zestaw uzupełniają powieści obyczajowe, a te też są na tyle ciekawe, że ciężko się będzie od nich oderwać.
Książka na weekend - thriller na mroźne wieczory
Choć temperatury, jak na styczeń były wysokie, to prognozy przewidują powrót zimy. A na wieczory pod kocem dobra jest… dobra lektura. Dlatego polecamy mocny thriller psychologiczny, powieść o zmaganiach ze schizofrenią i jak zawsze coś jeszcze. Trzy propozycje, w których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Książka na weekend - nowości wydawnicze pełne wrażeń
Kryminał i thriller nadal pozostają ulubionymi gatunkami literackimi polskich czytelników. Dlatego na najbliższe dni polecamy zestaw zawierający mnóstwo zagadek, zwrotów akcji i emocji. Dzięki nim ciężko będzie oderwać się od lektury.
Książka na weekend - wciągające thrillery psychologiczne
Na ten weekend proponujemy dwa mocne thrillery psychologiczne. Jeden z nich opowiada o przemocy domowej i tego do czego może prowadzić skrywana rodzinna tajemnica. Ciężko się od tej lektury oderwać, dlatego proponujemy od razu dwie. Choć i trzecia propozycja opowiada o silnej kobiecie, a znajdziecie w niej także wątki dotyczące historii medycyny. Zaciekawieni? Zapraszamy po szczegóły...
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat