Advertisement

Artykuły do tagu: Książka na weekend

Książka na weekend - inspektor Redfern powraca
Tym razem coś dla miłośników dobrego kryminału, a w świat zagadek zabiorą nas niekwestionowane mistrzynie suspensu – Hanna Greń i Anna Rozenberg. Taki zacny zestaw uzupełniamy propozycją z zupełnie innego gatunku, bo jest nią… książka kucharska. Bo z pewnością rozwiązywanie zagadek kryminalnych pobudzi apetyt.
Książka na weekend – komisarz Deryło i nowe śledztwo
Już po raz jedenasty Max Czornyj postanowił zabrać czytelników do pełnego zbrodni Lublina, gdzie na straży porządku staje komisarz Eryk Deryło. Po raz kolejny będzie musiał odłożyć przejście na emeryturę. Poza tym kryminałem polecamy także szwedzki thriller i powieść historyczną, którą przełożyła na polski piotrkowianka Lila Wawrzynkowska.
Książka na weekend - książka do samodzielnego złożenia
Tak, tym razem czeka nas nie lada łamigłówka. Książka z mnóstwem kryminalnych zagadek, którą w drukarni wydrukowano z błędem. Strony zostały pomylone. I choć wydarzyło się to w 1934 roku, to do dziś wydawana jest w tej samej formie, dostarczając czytelnikowi dodatkowych emocji i wystawiając na próbę jego cierpliwość. Na szczęście to jedna z trzech propozycji książkowych, a pozostałe wydano bez podobnych błędów.
Książka na weekend – powieści pełne emocji
Trzy propozycje, a każda z nich pełna mocnych wrażeń i emocji. Tak w skrócie można opisać proponowane dziś tytuły. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się nowa książka Ruth Ware, która znów przygotowała dla czytelników ciekawą historię kryminalną. Zapraszamy do lektury.
Książka na weekend - niesamowite historyczne ciekawostki
Ile to razy ktoś w towarzystwie zasypywał nas ciekawostkami z różnych dziedzin? Teraz sami możemy zaskoczyć towarzystwo i przywołać jedną z wielu zaprezentowanych w proponowanej dziś książce. A jako, że proponujemy zestaw trzech tytułów, to uzupełniamy całość opowieścią z nutą historii i powieścią obyczajową, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Książka na weekend – opowieść poruszająca temat autyzmu
Na ten weekend proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy ciekawą książkę dla osób, które mają w swoim otoczeniu dzieci ze spektrum autyzmu. To nie tylko ciekawa fabuła, ale też karty pracy dołączone przez autorkę. Do tego zestaw wzbogaciliśmy o mocny thriller i powieść gangsterską. Z pewnością jest w czym wybierać.
Książka na weekend - Piotr Langer powraca
Polecaliśmy już wiele tomów serii Remigiusza Mroza, które opisywały perypetie prawniczki Joanny Chyłki. Wśród wielu bohaterów najbardziej wyrazistym (i zarazem pełnym zła) był Piotr Langer, któremu autor poświęcił osobną powieść. Jednak poza nią mamy dwie równie ciekawe propozycje do zaczytania się na całego.
Książka na weekend - kryminał okiem sądowego patologa
Kolejny weekend wiosny proponujemy spędzić nie tylko z kryminałem, bo w tym tygodniu zestaw uzupełniają dwie powieści obyczajowe. Wiosna przecież kojarzy się z romantycznymi wieczorami.
Książka na weekend – romans i wznowienie udanego kryminału
Tym razem wrażeń nikomu nie zabraknie. Na świąteczny weekend polecamy zarówno dobry kryminał (to wspomniane wznowienie powieści Marka Stelara), jak i powieść obyczajową, która pozwoli uwierzyć, że romantycy istnieją. Mamy też propozycję dla tych, którzy uwielbiają historie związane z polską monarchią.
Książka na weekend – kryminały i komedia na Prima Aprilis
Jak przystało na dzień pełen żartów i zabawnych sytuacji przygotowaliśmy także odpowiednią propozycję książkową. Jest nią komedia kryminalna, ale przede wszystkim polecamy dziś dwa świetne tytuły, z którymi nie będziecie się nudzić. Oba kryminały były prezentowane w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat