Advertisement

Artykuły do tagu: kryminał

Książka na weekend – Remigiusz Mróz ponownie w księgarniach
Tym razem proponujemy zestaw, w którym dla każdego znajdzie się coś dobrego. Trzy różne historie i trzy książki do przeczytania w wolnym czasie. Na letnie wieczory będzie jak znalazł.
Książka na weekend - nowy kryminał Izabeli Janiszewskiej
W tym tygodniu proponujemy zbiór ciekawostek ze świata medycyny. To książka pokazująca historię wielu odkryć medycznych. Zestaw uzupełnia nowy kryminał Izabeli Janiszewskiej, który kilka dni temu miał swoją premierę. A do tego dorzucamy jeszcze powieść z gatunku „lekkich, łatwych i przyjemnych” – nie tylko dla pań.
Książka na weekend - O przerwanej lekcji muzyki i poszukiwaniu miłości
W tym tygodniu skłaniamy się do miłośników kina. I proponujemy książkę, na podstawie której w 1999 roku powstał ciekawy i poruszający film z Angeliną Jolie i Whoopie Goldberg. Ale w proponowanym zestawie znajdziecie też kryminał ze sporą dawką czarnego humoru i powieść o miłości, która dopada nawet tych, co przed nią uciekają...
Książka na weekend - komisarz Deryło powrócił
Ostatni weekend maja proponujemy spędzić w towarzystwie komisarza Eryka Deryło, który po raz dziesiąty będzie miał do rozwiązania kryminalną zagadnę na Lubelszczyźnie. W zestawie na ten weekend znajdziecie też thriller o kobiecie, która chce zostać nianią, a do tego proponujemy też zbiór opowiadań, których tematyka wiąże się z wakacjami i pewnym kempingiem w Chałupach.
Książka na weekend - nowa kryminalna seria Maxa Czornyja
Tym razem prezentujemy zestaw trzech książek trzymających w napięciu, bo są to trzy kryminały. Jednak zupełnie od siebie różne. Przeniosą nas w świat polityki, do domu nauczyciela mordercy i do domku pisarki, który znajduje się w środku lasu. A wiemy aż za dobrze, jak kończą się takie historie… Ale po kolei.
Książka na weekend - Robert Małecki wraca z mocnym kryminałem
Na kolejny weekend proponujemy sporą dawkę emocji i zagadek do rozwiązania. Wiele z nich przygotował zarówno Robert Małecki, jak i Michał Śmielak. Ich najnowsze książki gwarantują kilka wieczorów z kryminalnymi łamigłówkami. Zestaw uzupełnia zabawnie opowiedziana historia trzech kobiet, którą przygotowała Danuta Noszczyńska. Ale po kolei...
Książka na weekend - Wpadka roku
W tym tygodniu mamy prawdziwy miks gatunków. By w długi majowy weekend każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego też proponujemy coś z z humorem dla miłośników literatury obyczajowej, a do tego proponujemy powieść o Wikingach oraz trzymający w napięciu kryminał.
Książka na weekend - a może by tak wyjechać w Bieszczady?
Na ten weekend proponujemy trzy różne książki. Jedna z nich jest skierowana do tych, którzy kochają góry i spacery górskimi szlakami. Druga to kryminał, w którym czeka na nas kryminalna zagadka do rozwiązania. A trzecia to klasyczny romans, czyli historia o miłości i nie tylko.
Książka na weekend - opowieści z dreszczykiem i serialowy hit w wydaniu książkowym
Na świąteczny weekend proponujemy dwie opowieści z dreszczykiem. To opowieść o ślubie, który zamienił się w koszmar oraz historia o tym, że puszczona w świat plotka może ranić niczym pocisk. Zestaw propozycji uzupełnia książka, na podstawie której na platformie Apple TV powstał serial z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej.
Książka na weekend - inspektor David Redfern powraca
Tradycyjnie już proponujemy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału i… kryminału. Przygotowaliśmy zestaw, przy którym nikt nie będzie się nudził, a wyobraźnia będzie pracować szukając rozwiązania stworzonej przez autorów intrygi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat