Artykuły do tagu: kryminał

Książka na weekend – co złego może się stać, gdy z nieba leje się żar?
Tradycyjnie już proponujemy trzy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału, ale też powieści obyczajowej oraz poradników. Jak zawsze, proponujemy gorące nowości wydawnicze.
Książka na weekend – Bolek i Lolek poznają świat
Dwaj bohaterowie kultowej polskiej kreskówki wracają, tym razem w formie książkowej. Seria książeczek opisujących ich przygody to chyba coś, co powinno znaleźć się w niejednej domowej biblioteczce. Ale wśród propozycji mamy też coś dla starszych czytelników, zarówno uwielbiających napięcie, jak i sielankowy spokój.
Książka na weekend – kryminały mistrzów gatunku
Na półmetek wakacji proponujemy dwa dobre i mocne kryminały, a zestaw uzupełniamy powieścią obyczajową, która powstała na piotrkowskiej ziemi. Dziś wrócimy nie tylko do warszawskiego liceum Freuda, ale też odwiedzimy okolice Piotrkowa. Zapraszamy do lektury książkowych nowości.
Książka na weekend - wakacje kryminałem stoją
Tym razem stawiamy na mocne wrażenia, dlatego zestaw na dziś składa się z thrillera, kryminału i na rozluźnienie – komedii kryminalnej, nie tylko dla fanów browarnictwa. Dwie pierwsze propozycje polecaliśmy już na antenie radia Strefa FM, ale trzecia to bonus wyłącznie dla czytelników portalu epiotrkow.pl. Zachęcamy do lektury.
Książka na weekend – powieść z Sulejowa
Tym razem proponujemy książkę napisaną i wydaną w Sulejowie, ale zestaw na najbliższe dni zawiera też dobry i mocny thriller oraz osadzony w czasach wojennych romans. Książki od niedawna można znaleźć w księgarniach.
Książka na weekend – finał książkowej sagi o Wikingach
Tym razem proponujemy zestaw trzech różnych gatunkowo książek. W zestawie na najbliższe wolne dni proponujemy książkę kończącą sagę o Wikingach, ale dokładamy do tego zestawu dobry i mocny kryminał, a całość uzupełniamy powieścią obyczajową dla fanów opowieści historycznych, jednak mniej odległych w czasie niż podboje wojów z dalekiej północy. Ale po kolei...
Książka na weekend - Gdy Chyłka odwiedza Forsta
Fani długo czekali na ponowne spotkanie związanego z Tatrami komisarza Wiktora Forsta i warszawskiej prawniczki Joanny Chyłki. A oczekiwanie zostało nagrodzone w najnowszej powieści Remigiusza Mroza. W zestawie propozycji na ten weekend znajdziecie także inny mocny kryminał, a dla przeciwwagi dodajemy trzecią propozycję, jaką jest powieść obyczajowa.
Książka na weekend – brawurowy kryminalny debiut
Na jeden z ostatnich weekendów przed wakacjami proponujemy wyjątkowy debiut kryminalny, dzięki któremu będziemy mogli rozwiązać zagadkę z czasów PRL. W taką podróż w czasie zabierze nas jeden z autorów. A wśród dzisiejszych propozycji znajdziecie także powieści, których akcja pozwoli nam przenieść się do Szwecji i do USA.
Książka na weekend – zestaw nie tylko na długie weekendy
Tym razem proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Tym bardziej, że jedna z propozycji to bogaty zbiór ciekawostek z dozą… gdybania. Ale zacznijmy od powieści obyczajowej i komedii kryminalnej, które prezentowaliśmy w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
Książka na weekend - inspektor Redfern powraca
Tym razem coś dla miłośników dobrego kryminału, a w świat zagadek zabiorą nas niekwestionowane mistrzynie suspensu – Hanna Greń i Anna Rozenberg. Taki zacny zestaw uzupełniamy propozycją z zupełnie innego gatunku, bo jest nią… książka kucharska. Bo z pewnością rozwiązywanie zagadek kryminalnych pobudzi apetyt.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat