Artykuły do tagu: Książka

25.08.2023 06:30
Z książką do gwiazd
Telewizja Piotrków rozpoczyna cykl programów "Z książką do gwiazd". Program będzie składał się z 9-ciu odcinków, podzielonych na 3 segmenty.
Wieczór autorski Marii Paszyńskiej w Mediatece 800-lecia
Mediateka 800-lecia zaprasza na spotkanie z Marią Paszyńską, autorką  powieści obyczajowo-historycznych. Zaplanowano je na najbliższy piątek (25 sierpnia), na godzinę 18:00.
Książka na weekend – nowy kryminał Hanny Greń
Na ten weekend polecamy zestaw składający się z kryminału i powieści obyczajowych, bowiem poza wspomnianą w tytule powieścią polskiej Agaty Christie polecamy też coś z lżejszą fabułą. To powieści Sylwii Kubik i Sandry Stawińskiej.
Książka na weekend – Chyłka powraca na kartach „Zarzutu”
Remigiusz Mróz nie poprzestaje w stawianiu swojej bohaterce nowych wyzwań. W najnowszej książce z serii z Joanną Chyłką prawniczka będzie bronić księdza oskarżonego o pedofilię. Emocji dostarczy nam także druga proponowana dziś książka, a zestaw uzupełniamy pozycją z zupełnie innego czytelniczego bieguna, bo jest to poradnik.
Książka na weekend – Bolek i Lolek poznają świat
Dwaj bohaterowie kultowej polskiej kreskówki wracają, tym razem w formie książkowej. Seria książeczek opisujących ich przygody to chyba coś, co powinno znaleźć się w niejednej domowej biblioteczce. Ale wśród propozycji mamy też coś dla starszych czytelników, zarówno uwielbiających napięcie, jak i sielankowy spokój.
Książka na weekend – kryminały mistrzów gatunku
Na półmetek wakacji proponujemy dwa dobre i mocne kryminały, a zestaw uzupełniamy powieścią obyczajową, która powstała na piotrkowskiej ziemi. Dziś wrócimy nie tylko do warszawskiego liceum Freuda, ale też odwiedzimy okolice Piotrkowa. Zapraszamy do lektury książkowych nowości.
Książka na weekend - wakacje kryminałem stoją
Tym razem stawiamy na mocne wrażenia, dlatego zestaw na dziś składa się z thrillera, kryminału i na rozluźnienie – komedii kryminalnej, nie tylko dla fanów browarnictwa. Dwie pierwsze propozycje polecaliśmy już na antenie radia Strefa FM, ale trzecia to bonus wyłącznie dla czytelników portalu epiotrkow.pl. Zachęcamy do lektury.
Książka na weekend – nowa powieść autora bestsellerów
Na kolejny wakacyjny weekend proponujemy najnowszą powieść autora bestsellerowego „Chłopca w pasiastej piżamie”, ale dokładamy do niego mocny thriller nie tylko dla młodzieży, ale też dla rodziców. A zestaw uzupełniamy powieścią lekką, łatwą i przyjemną...
Książka na weekend – powieść z Sulejowa
Tym razem proponujemy książkę napisaną i wydaną w Sulejowie, ale zestaw na najbliższe dni zawiera też dobry i mocny thriller oraz osadzony w czasach wojennych romans. Książki od niedawna można znaleźć w księgarniach.
Książka na weekend – finał książkowej sagi o Wikingach
Tym razem proponujemy zestaw trzech różnych gatunkowo książek. W zestawie na najbliższe wolne dni proponujemy książkę kończącą sagę o Wikingach, ale dokładamy do tego zestawu dobry i mocny kryminał, a całość uzupełniamy powieścią obyczajową dla fanów opowieści historycznych, jednak mniej odległych w czasie niż podboje wojów z dalekiej północy. Ale po kolei...
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat