Sukcesy uczniów „Chrobrego”

Poniedziałek, 24 czerwca 20247
Uczniowie I LO w Piotrkowie wygrali konkurs wiedzy o Unii Europejskiej i w nagrodę pojadą do Brukseli. To nie jedyne wyróżnienie dla licealistów z „Chrobrego”. Trzech uczniów bowiem otrzymało stypendia naukowe I stopnia przyznawane przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

W konkursie wiedzy o UE, który odbył się w Łodzi w finale rywalizowały 24 klasy z 24 powiatów województwa łódzkiego. Zwycięską okazała się klasa IIc z „Chrobrego” (opiekun: mgr Janusz Błaszczyk), dla której nagrodą będzie czterodniowa wycieczka do Brukseli.

 
Z kolei stypendia naukowe I stopnia otrzymali: Szymon Tobiasz, Maciej Pietrzyk i Kazimierz Chomicz. Wszyscy trzej zawdzięczają swój sukces wybitnym osiągnięciom w konkursach i olimpiadach matematycznych.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rodzic absolwenta ~Rodzic absolwenta (Gość)26.06.2024 09:33

Problemy są w każdej szkole , np. słynna geografia w III LO, ale tak prestiżowe sukcesy tylko w "Chrobrym". Pewnie przysłowiowa "gula" chodzi wiodącym łódzkim liceum ( Kopernik, LO PŁ,LO UŁ) na widok zajętego podium , kolejny raz, przez uczniów Chrobrego. Proszę pamiętać , że nasze licea to tzw szkoły masowe , a nie jak w/w licea łódzkie ,gdzie powstają czasami klasy , do których chodzą sami laureaci ! Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli z I LO . Cudze chwalicie , a swego nie znacie . . . A wszystkim malkontentom "pięknie" już dziękujemy. pozdrawiam.

30


Przystań umysły ~Przystań umysły (Gość)24.06.2024 10:38

Dlaczego nikt nie pisze że dieci mają psychikę zrytą it po tej szkole znam osoby co życie mało co odebrały sobie

013


eva123 ~eva123 (Gość)24.06.2024 14:13

Gratuluję!

80


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat