Artykuły do tagu: pływanie

Noworoczny prezent dla mieszkańców. Na basenie popływamy za darmo
Noworoczny prezent dla mieszkańców gminy Sulejów. Do końca tygodnia na tamtejszej pływalni, znajdującej się przy ul. Koneckiej 45, będzie można popływać za darmo.
Pomóżmy młodemu pływakowi z Piotrkowa dotrzeć na Mistrzostwa Europy
Piętnastoletni pływak z Piotrkowa Trybunalskiego, Bartosz Sokalski jest najmłodszym Mistrzem Polski, startującym zarówno w kategorii OPEN jak i ZD. Teraz wypływa na szerokie wody, spełniając swoje marzenie o reprezentowaniu Polski na Mistrzostwach Europy w Padwie. Aby tam dotrzeć, potrzebuje jednak naszego wsparcia.
Kolejne sukcesy w barwach nowego klubu
Bartosz Sokalski znów powiększył swój sportowy dorobek o kolejne trofeum. Dodatkowo młody pływak z Piotrkowa reprezentował barwy nowego klubu.
Złota Guść wystąpi w Chinach i Irlandii
Piotrkowianka Wiktoria Guść uzyskała kwalifikacje na Uniwersjadę Chengdu w Chinach, którą zaplanowano w pierwszym tygodniu sierpnia oraz na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23. Te z kolei zorganizują Irlandczycy w dniach 11-13 sierpnia, a miejscem pływackich zmagań będzie Dublin.
Strój pływacki damski: Jak wybrać idealny strój do pływania
Jako kobieta, która lubi pływać, zawsze chcesz mieć najlepszy strój pływacki. Ten artykuł pomoże Ci wybrać idealny strój pływacki damski, który zapewni Ci komfort i styl podczas pływania. Zaczniemy od omówienia różnych rodzajów strojów pływackich dostępnych na rynku, a następnie przejdziemy do kilku ważnych czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru stroju pływackiego damskiego.
Bartosz Sokalski mistrzem Polski
Na niedawno zakończonych mistrzostwach Polski w pływaniu, organizowanych przez Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, piotrkowianin Bartosz Sokalski został multimedalistą tej imprezy.
Wiktoria Guść z 11 medalami Mistrzostw Polski
Cztery tytuły Mistrzyni Polski w kategorii Juniora 17-18 lat i dwa mistrzostwa Polski wśród seniorów to dorobek najlepszej piotrkowskiej pływaczki Wiktorii Guść podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów, które odbyły się w Bydgoszczy.
Jak nie utonąć i nie trafić do smutnej statystyki?
17-latek zginął podczas biwaku, utonął w Zalewie Sulejowskim. 66-letni mężczyzna stracił życie po tym, gdy postanowił wykąpać się w Warcie. Tymczasem zaledwie kilka dni temu policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego i Piotrkowa Trybunalskiego musieli nieść pomoc załodze katamaranu, który wywrócił się na środku akwenu. To jedynie niektóre lipcowe przypadki, gdy woda okazała się śmiertelnym zagrożeniem. Z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Utonięciom przypominamy, że wypoczywając nad wodą, powinniśmy pamiętać o zdrowym rozsądku i odpowiedzialności.
Piotrkowianka czterokrotną mistrzynią Polski
Piotrkowianka Wiktoria Guść podczas XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów (17-18 lat), które odbyły się w Oświęcimiu została czterokrotną Mistrzynią Polski.
Bartosz Sokalski z Piotrkowa z brązowym medalem Europejskich Igrzysk
Bartosz Sokalski z Piotrkowa reprezentuje Polskę na Europejskich Letnich Igrzyskach Virtus 2022, które odbywają się w Krakowie. Już pierwszego dnia startów piotrkowianin wywalczył brązowy medal.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat