Kolejny medal Wiktorii Guść na ME w Belgradzie!

Świat Niedziela, 23 czerwca 20242
Piotrkowianka mogła się cieszyć ze srebrnego medalu, który wywalczyła w pływackiej sztafecie mieszanej 4x200 metrów stylem dowolnym podczas mistrzostw Europy w sportach wodnych w Belgradzie. Wcześniej Wiktoria Guść wspólnie z koleżankami z reprezentacji zdobyła brąz (4x100).
Polski Związek Pływacki Polski Związek Pływacki

Jak informuje Polski Związek Pływacki w sobotę na zakończenie sesji popołudniowej srebro dołożyła sztafeta mieszana 4x200 m stylem dowolnym. Piotrkowianka płynęła na trzeciej zmianie i razem z Bartoszem Piszczorowiczem, Kamilem Sieradzkim i Zuzanną Famulok uplasowali się na drugim miejscu.

 

Nasza sztafeta pobiła też rekord Polski rezultatem 7:35:08.  Najlepsi okazali się Węgrzy, a na trzecim stopniu podium stanęli Niemcy.

Przypomnijmy, że pierwszym trenerem Wiktorii Guść był Robert Bednarek (UKS Delfin Piotrków).

 

 

O pierwszym medalu Wiktorii pisaliśmy TUTAJ

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

voriz ~voriz (Gość)23.06.2024 13:36

Wielkie gratulacje dla całej sztafety.

20


!!! ~!!! (Gość)23.06.2024 12:51

Brawo Wiktoria!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat