Złota Guść wystąpi w Chinach i Irlandii

Wtorek, 02 maja 20236
Piotrkowianka Wiktoria Guść uzyskała kwalifikacje na Uniwersjadę Chengdu w Chinach, którą zaplanowano w pierwszym tygodniu sierpnia oraz na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23. Te z kolei zorganizują Irlandczycy w dniach 11-13 sierpnia, a miejscem pływackich zmagań będzie Dublin.
fot.: PZP fot.: PZP

Wiktoria minima kwalifikacyjne ustanowione przez Polski Związek Pływacki wypełniła podczas Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, które odbyły się w Olsztynie. Guść, reprezentująca obecnie MKP Szczecin, wywalczyła dwa tytuły Mistrzyni Polski Seniorów i dwa tytuły młodzieżowej Mistrzyni Polski. Tytuły mistrzowskie wypływała na dystansie 200 m stylem dowolnym z nowym rekordem życiowym 2:00.30 , oraz na 400 m stylem dowolnym również z nowym rekordem życiowym 4:14.74.


Do czterech złotych medali pływaczka z Piotrkowa dorzuciła brąz w rywalizacji młodzieżowców na 100 m kraulem i 4 miejsce w seniorach.

 

fot.: PZP

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mania ~Mania (Gość)02.05.2023 18:36

Po co komu ta informacja? Nie jest reprezentantką Piotrkowa więc po co o tym wspominacie?

02


!!! ~!!! (Gość)02.05.2023 10:52

Powodzenia!

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat