Advertisement

Kolejne sukcesy w barwach nowego klubu

Środa, 31 maja 20232
Bartosz Sokalski znów powiększył swój sportowy dorobek o kolejne trofeum. Dodatkowo młody pływak z Piotrkowa reprezentował barwy nowego klubu.
fot. Dariusz Śmigielski/naszemiasto.pl/Polska Press fot. Dariusz Śmigielski/naszemiasto.pl/Polska Press

Srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Polski w klasie S-14 to kolejne pływackie trofea piotrkowianina Bartosza Sokalskiego. Młody zawodnik startował w Parasportowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Warszawie. Wystartowało w nich ponad 200 zawodników.

 

Bartosz Sokalski wystartował na trzech dystansach po 100 metrów w stylu klasycznym, dowolnym i grzbietowym. Piotrkowianin osiągnął dwa rekordy życiowe, z czego jeden poprawił aż o 14 sekund.

 

Zawodnik startuje teraz w barwach nowo powstałego Klubu Sportowego BART w Piotrkowie. Już niebawem przed Bartoszem kolejne starty w ważnych zawodach, m.in. w Czechach i Włoszech.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)31.05.2023 12:15

Gratki i brawa dla Bartosza

30


Zawodnicy. ~Zawodnicy. (Gość)31.05.2023 17:37

Gratulacje od chłopaków z aks.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat