TERAZ5°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Zmiany w rozkładach jazdy autobusów MZK

UM Piotrków Trybunalski
UM Piotrków Trybunalski śr., 21 lipca 2021 09:39
Od 1 sierpnia na dwóch liniach autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zajdą zmiany. Nastąpi korekta w rozkładzie jazdy linii nr 5 oraz zmiana trasy linii 0.
Zdjęcie
Autor: fot. piotrkow.pl

Linia 0 w kursach z Michałowa zostanie wycofana z przejazdu ul. Spacerową (trasa przebiegać będzie ul. Michałowską, Rolniczą, Mickiewicza i dalej bez zmian). W związku z powyższym wszystkie kursy z pętli Michałów-Rodzinna zostaną opóźnione o 2 minuty.


Ponadto autobusy linii 0 wycofane zostaną z obsługi pętli przy ul. Rolniczej (przystanek przy ul. Rolniczej zostanie zlikwidowany). Nowym przystankiem końcowo-początkowym w tym rejonie miasta dla linii 0 będzie przystanek Mickiewicza-Rolnicza (znajdujący się przy Przedszkolu nr 11).

 

W rozkładzie jazdy linii 5 wprowadzone zostaną następujące korekty:

  • kursy z Granicznej w dni powszednie wolne od nauki szkolnej o godz. 6:12 i 7:32 zostaną przesunięte odpowiednio na godz.: 6:17 i 7:17, a kurs w niedzielę o godz. 11:54 zostanie przyspieszony na godz. 11:49;
  • kurs z Wolborskiej Os. Leśna w niedzielę o godz. 12:36 zostanie przyspieszony na godz. 12:26.

Podsumowanie

    Komentarze 25

    reklama

    Dla Ciebie

    5°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio