Żar będzie lał się z nieba

Region Sobota, 25 czerwca 20225
Zakończył się rok szkolny, rozpoczęły wakacje, a pogoda idealnie dopasowała się do tego okresu. Weekend będzie naprawdę mocno letni.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

W sobotę i niedzielę podziewamy się niemal tylko i wyłącznie słonecznych chwil. Jest duże prawdopodobieństwo, że na niebie nie będziemy mogli zobaczyć ani jednej chmury, szczególnie w godzinach porannych. Jednak nawet jeżeli pojawią się niewielkie obłoczki na niebie, to o jakichkolwiek najmniejszych opadach deszczu nie będzie mowy - mówi Michał Kochanowski z Łowców Burz Łódzkie.

 

Jaka czeka nas temperatura?

Bardzo wysoki, niemal najwyższy w roku kąt padania promieni słonecznych spowoduje, że z każdym dniem będzie nieco cieplej. W sobotę zobaczymy na słupkach rtęci 29-30ºC, a w niedziele możemy liczyć nawet na 30-31ºC. Noce natomiast będą stosunkowo chłodne, a przez to - bardzo przyjemne i pozwalające wypocząć. W nocy z soboty na niedzielę będziemy mieć 16-18ºC.

 

Po weekendzie czeka nas kolejny wzrost temperatur i coraz większy upał.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)25.06.2022 11:46

Co to za upały za komuny po 37 st. było i nikt nie narzekał.

20


Jarema ~Jarema (Gość)26.06.2022 09:57

Już kilkadziesiąt lat temu gostek śpiewał "Słoneczny żar się z nieba leje". Tak więc spoko luz, tak jest od zawsze.

20


Awer ~Awer (Gość)25.06.2022 08:31

A potem 16 c° i burze ;)

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat