TERAZ11°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Wakacyjne szaleństwo przy Merkurym

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk pt., 8 sierpnia 2014 12:34
W czwartek, 7 sierpnia na placu zabaw przy Merkurym odbył się kolejny wakacyjny festyn Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Na dzieci i ich opiekunów czekało wiele atrakcji, gier, zabaw, konkursów, nagród. Było malowanie buziek, a także zabawa na „dmuchańcach”.

Już za tydzień, 14 sierpnia od godz. 15.00 podobne atrakcje będą czekały na dzieci na osiedlu Belzacka na placu przy świetlicy „Bartek”.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 5

    ~Opok (gość)

    09.08.2014 08:36

    "Że kolejki, karteczki, ograniczenia ilościowe" - widać, że dużym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje. Nawet w sklepach z super promocjami zamykają o ustalonej godzinie i zapraszają klientów ponownie następnego dnia. Wydaje mi się, że nie ma co tak narzekać. Fakt - w Edanie płacisz i masz to czego chcesz, a jak jest coś za darmo to trzeba jakieś reguły wprowadzić.


    ~aha (gość)

    08.08.2014 22:35

    Organizacja do bani. Najpierw w kolejce po karteczkę, potem kolejka do wszystkiego. Na wielką zjeżdzalnie wpuszczali tylko po 4 dzieci. Mój czterolatek nie pobawił sie na niczym. Nie mógł sie dostać. Wolę jechać z nim do Edanu zapłacić 10 zł i niech się pobawi jak cywilizowany człowiek w normalnych warunkach


    ~hahaha (gość)

    08.08.2014 16:10

    festyn dla dzieci... a ograniczone ilościowo malowanie twarzy... no kurcze... przecież to dla dzieci tam jesteście, aby im frajdę sprawić a Panie które malowały informowały, że proszę przyjść na tydzień koło świetlicy "Bartek". 20 buzi pomalowanych i koniec:D


    ~pola (gość)

    08.08.2014 15:14

    Mogliby juz wymysleć cos nowego... z roku na rok coraz mniej dzieci tam przychodzi bo znają na pamięc te wszystkie aktrakcje. Chociaż sam pomysł popieram :)


    ~piotrkow_tryb (gość)

    08.08.2014 13:49

    Szkoda, że to trwa tylko 2 godziny, taki festyn powinien być przez kilka godzin,co najmniej 4.


    reklama

    Dla Ciebie

    11°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio