TERAZ 4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Region: Wykryli uprawę konopi w mieszkaniu

JaKac1
JaKac1 śr., 29 czerwca 2011 09:16
Policjanci potwierdzili uzyskane wcześniej informacje dotyczące uprawy krzewów konopi indyjskich przez jednego z mieszkańców Radomska. Podczas przeszukania mieszkania u nastolatka znaleziono 15 doniczek z konopiami.

16-latek z Osiedla Kowalowiec tłumaczył, że uprawę prowadzi od marca tego roku na własny użytek, bez wiedzy domowników. Ustalono, że w tym czasie udzielał i sprzedawał niewielkie ilości narkotyku na terenie Radomska. Po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Zabezpieczone na strychu sadzonki zostaną zniszczone. Zimą nieletni przenosił je najprawdopodobniej na strych budynku gospodarczego gdzie uwzględnił konieczność specyficznych do wegetacji roślin warunków.

Pomieszczenie było wentylowane, dodatkowo ogrzewane i wyłożone folia aluminiową. Nastolatek, do tej pory nie notowany przez policję, będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 4

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio