TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Przejścia dla pieszych wciąż nie ma. Będą opóźnienia?

P.Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski pt., 28 czerwca 2019 13:38
Dokładnie 20 maja został zamknięty przejazd pod wiaduktem na ul. Twardosławickiej w Piotrkowie. Jeszcze w czerwcu miało pojawić się tam przejście dla pieszych.
Zdjęcie

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez wykonawcę oraz GDDKiA, pod koniec czerwca miało zostać wykonane przejście dla pieszych, a w sierpniu przejazd przez plac budowy dla samochodów. O komentarz poprosiliśmy przedstawiciela firmy Budimex. - Może się wydawać, że nie wykonujemy robót wszędzie, a jest to spowodowane tym, że nie mamy jeszcze całej dokumentacji. Jeśli chodzi o ulicę Twardosławicką, to póki co jesteśmy na etapie uzgadniania dokumentacji z inżynierem. Podczas pracy nie natknęliśmy się na utrudnienia, natomiast warto zaznaczyć, że jest to kontrakt w systemie projektuj i buduj. Na razie jesteśmy na etapie projektowania, a budujemy według starej obowiązującej decyzji, więc nie możemy wykonywać całego zakresu robót. Będziemy je wykonywać dopiero po uzyskaniu nowej decyzji - powiedział w rozmowie ze Strefą FM Piotrków Grzegorz Zbierański, dyrektor kontraktu.

 


Więcej na ten temat w Tygodniu Trybunalski, od 3 lipca w kioskach! 

Podsumowanie

    Komentarze 23

    ~~debilek (gość)

    03.07.2019 09:09

    Jak żyję tam nigdy nie przechodziłem bo po co, znajdzie się dwóch co przechodziło a wydzierają się jak by ich ze skóry obdzierali. Nareszcie będzie trudno dotrzeć do miasta i tak trzymać bo jeszcze śmieci przywiozą, bo za darmo do osiedlowego śmietnika.


    ~.. (gość)

    30.06.2019 11:14

    brawo
    firma inko co zarobi to na winko
    smiechu warte , winowajca projektant hahaha..


    ~gisc (gość)

    29.06.2019 09:29

    S12 natychmiast !!!


    ~elax (gość)

    28.06.2019 20:38

    Kto rozumie to polecam The sound of silence


    ~gość (gość)

    28.06.2019 20:19

    Pierwsza informacja byla, że mial byc zamknięty dla aut na 2 miesiące, jak dobrze liczę to od maja do sierpnia jest troche więcej. Wogole to może należy ogrodzić Piotrkow murem od reszty świata ????



    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio