Rowerzystka przechodziła przez pasy, została potrącona przez samochód. Kierujący fiatem seicento uciekł z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 10 w al. Piłsudskiego w Piotrkowie.
Autor: fot. Ł. Michalczyk
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
21-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i potrącił przechodzącą na pasach kobietę. Następnie mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Po policyjnym pościgu sprawca został zatrzymany w Biskupiej Woli w gminie Czarnocin. Okazało się, że już wcześniej odebrano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Komentarze 29