TERAZ5°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Piotrkowska policja czytała dzieciom

JaKac1
JaKac1 czw., 2 czerwca 2011 14:29
2 czerwca o w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie odbyło się spotkanie pod hasłem „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
Zdjęcie

Do udziału w akcji dyrekcja placówki zaprosiła przedstawiciela piotrkowskiej policji i innych służb mundurowych.

Funkcjonariusze z ogromną przyjemnością przeczytali przedszkolakom kilka wierszy i opowiadań. Podczas zabawy z konkursami i rozmowy na temat czytelnictwa mundurowi zachęcali najmłodszych piotrkowian do czytania książek w gronie rodziny. Za czytanie bajek dzieci podziękowały  śpiewem i tańcem.

 

Podsumowanie

    Komentarze 2

    ~Luca (gość)

    02.06.2011 23:17

    to prima aprilis jakiś: policja umie czytać???


    ~wladca_teb (gość)

    02.06.2011 15:15

    Ot co - piotrkowska policja musi pochwalić się nie lada osiągnięciem, że potrafią czytać. Szkoda, że p. Mastalerz ma problem z ułożeniem byle jakiego zdanie i wszystkiego uczy się na pamięć.. ale z dzieckiem zawsze jest łatwiej, bo do pewnych spraw podchodzą z dystansem.


    reklama

    Dla Ciebie

    5°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio