TERAZ 6°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Piotrków: MOK zaprasza na Dzień Dziecka

JaKac1
JaKac1 pon., 30 maja 2011 12:42
Miejski Ośrodek Kultury 1 czerwca zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych. W tym szczególnym dniu, z myślą o najmłodszych mieszkańcach Piotrkowa i nie tylko, przygotowano wiele atrakcji.

- Przez cały dzień, od godziny 10.00 do  20.00, będziemy starali się wywołać na twarzach naszych Gości uśmiech za sprawą popisów w wykonaniu dzieci, a także, co zawsze budzi wiele emocji, rodziców. Mamy nadzieję, że obchody Dnia Dziecka w MOK będą miały ciepły, rodzinny charakter – zapewnia MOK. Koniecznie zobaczcie jak znani dorośli radzą sobie w dziecięcym repertuarze. Naprawdę warto!

Pierwszą tegoroczną imprezę z okazji Dnia Dziecka mamy już w Piotrkowie za sobą. Miejska Biblioteka Publiczna, Starostwo Powiatowa oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Piotrkowie zorganizowali dzisiaj „ Dzień Dziecka dla sprawnych inaczej”. W ramach imprezy odbył się m. in. konkurs plastyczny praz przedstawienie.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 1

    reklama

    Dla Ciebie

    6°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio