TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Okradł market, grozi mu do 5 lat więzienia

Policja KMP Piotrków
Policja KMP Piotrków pon., 8 maja 2023 09:48
Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego piotrkowskiej komendy patrolując ulice miasta, zauważyli mężczyznę, który na początku kwietnia dokonał kradzieży w jednym z marketów. Jeden z funkcjonariuszy rozpoznał 31-latka na podstawie nagrania monitoringu. Złodziej usłyszał już zarzuty.
Zdjęcie
Autor: fot.: KMP Piotrków Trybunalski

Do piotrkowskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie, że na terenie jednego z marketów w Piotrkowie, doszło do kradzieży dwóch urządzeń pomiarowych o wartości blisko 700 złotych. Funkcjonariusze zajęli się tą sprawą.

Policjant prowadzący ją, zabezpieczył nagranie, na którym widać było sylwetkę sprawcy. Niedługo potem, podczas wykonywania obowiązków służbowych na terenie miasta, funkcjonariusz zajmujący się tematem kradzieży w markecie, rozpoznał mężczyznę z nagrania, który szedł chodnikiem. Mężczyzna od razu został zatrzymany i trafił do policyjnej celi - mówi asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

 

Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Podsumowanie

    Komentarze 8

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio