TERAZ5°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Odzyskali skradzione mitsubishi

Policja KMP Piotrków
Policja KMP Piotrków pon., 3 października 2022 10:17
Piotrkowscy policjanci, współpracując z funkcjonariuszami Komendy Stołecznej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz z policjantami z wołomińskiej jednostki odzyskali skradzione mitsubishi. Pojazd był ukryty na jednej z posesji w powiecie wołomińskim. W tej sprawie policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę.
Zdjęcie
Autor: fot.: KMP Piotrków Trybunalski

Do kradzieży mitsubishi doszło na jednym z parkingów osiedlowych w Piotrkowie Trybunalskim. Piotrkowscy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia, rozpoczęli poszukiwania skradzionego pojazdu. Przy współpracy z komendami stołeczną i wojewódzką ustalili, że pojazd może znajdować się na terenie powiatu wołomińskiego.

Funkcjonariusze skontaktowali się z policjantami tamtejszej jednostki, którzy włączyli się do poszukiwań. Piotrkowscy kryminalni pojechali w rejon, gdzie mógł znajdować się skradziony samochód. Kryminalni dość szybko odnaleźli mitsubishi w garażu wytypowanej posesji. Pojazd miał już zdjęte tablice rejestracyjne i był przygotowany do rozbiórki na części. W tej sprawie zatrzymano mężczyznę, który ukrył pojazd - mówi st. asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

46-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 

Podsumowanie

    Komentarze 8

    reklama

    Dla Ciebie

    5°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio